یک سیستم مراقبت رایگان از صاحبان مشاغل کوچک به مدت 3 سال معرفی شده است ، حتی اگر فروش افزایش یابد. “

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت SME و شرکتهای نوپا اعلام کرد که قانون اساسی در مورد تجارت کوچک ، تصویب و اعلام شده در 4 ، 20 فوریه ، توسط شورای دولتی در تاریخ 26 ژانویه (سه شنبه) تصویب شد و از 5 فوریه (جمعه) با هم لازم الاجرا می شود با اجرای قانون توسط قانون.

محتوای اصلی قانون اساسی در مورد مشاغل کوچک به شرح زیر است.

با اجرای قانون چارچوب در مورد صاحبان مشاغل کوچک ، یک سیستم موافقت برای صاحبان مشاغل کوچک معرفی شد و یک شورای سیاستگذاری مشاغل کوچک و یک آژانس تحقیق و ارزیابی تخصصی ایجاد شد.

در ابتدا ، یک سیستم موافقت معرفی می شود که صاحبان مشاغل کوچک را به مدت سه سال در نظر می گیرد ، حتی اگر به دلیل افزایش فروش یا اشتغال بیش از حد توان صاحبان مشاغل کوچک باشد.
با ورود به سیستم لطف ، شرکت هایی که به تازگی تجارت کوچک خود را به پایان رسانده اند می توانند به مدت سه سال پشتیبانی دریافت کنند تا بتوانند از رشد پایدار در مشاغل کوچک حمایت کنند.

یک شورای سیاستگذاری تجارت کوچک با حضور وزیر SME به عنوان رئیس آن تشکیل خواهد شد.

در این کمیسیون ، معاونان وزیر ادارات مرکزی و کارشناسان خصوصی به عنوان عضو برای نظارت و هماهنگی سیاست های تجارت کوچک مشارکت خواهند کرد.

زمینه ها برای ایجاد یک م institutionسسه تحقیق و ارزیابی تخصصی برای انجام تحقیقات ، تحقیقات و ارزیابی های لازم برای ایجاد سیاست ها برای صاحبان مشاغل کوچک فراهم شد.

مبنای قانونی پشتیبانی از دیجیتالی شدن نیز مقرر شده است تا صاحبان مشاغل کوچک بتوانند به سرعت به روند جدید گسترش مصرف کنندگان در یک اقتصاد غیر حضوری و آنلاین پاسخ دهند.

از سوی دیگر ، فرمان مربوط به اجرای قانون اساسی در مورد مشاغل کوچک ، که مواردی را که به قانون چارچوب صاحبان مشاغل کوچک سپرده شده پیش بینی می کند ، نیز از 5 فوریه (جمعه) لازم الاجرا خواهد بود.

در این مصوبه ، تعداد کارمندان تمام وقت ① براساس نوع مشاغل تعیین می شود ، که دامنه صاحبان مشاغل کوچک را تعیین می کند و ② در صورت عدم استفاده از سیستم لطف برای مشاغل کوچک.

محتوای موجود در مطالعه درباره وضعیت صاحبان مشاغل کوچک با توجه به وضعیت صاحبان مشاغل کوچک براساس صنعت و منطقه ، وضعیت شرکت های نوپا و انواع مدیریت تعیین می شود.

این جزئیات عملیات ، مانند تشکیل و مصوبه شورای سیاست گذاری صاحبان مشاغل کوچک ، و همچنین ترکیب و عملکرد “جلسه هماهنگی عملی” برای پشتیبانی از بحث های دستور کار و “کمیسیون متخصص” برای حرفه ای بررسی سوالات مربوطه …

Park Chi-hen ، یک افسر سیاست گذاری مشاغل کوچک در وزارت SMEs و صنعت ، گفت: “اجرای قانون اساسی در مورد مشاغل کوچک مهم است زیرا اجرای قانون اساسی در مورد مشاغل کوچک ، مشاغل کوچک را به عنوان یک سیاست اقتصادی مستقل در نظر می گیرد. و زمینه را برای حمایت سیستماتیک برای محافظت و ارتقا مشاغل کوچک فراهم می کند. “

“ما به حمایت از مشاغل کوچک ادامه خواهیم داد تا بتوانند به ستون فقرات اقتصاد ما و موضوع رشد تبدیل شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.