یک پاسخ در محل وجود دارد که مشاغل شادی برای کارگران سیستم عامل ایجاد می کند.

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزیر اشتغال و کار ، لی جه شکاف ، در ساعت 14:00 در تاریخ 28 ژانویه جلسه ای را با کارگران این سیستم عامل در اداره منطقه ای اشتغال و کار در سئول برگزار کرد.

در این روز ، پزشکان و کارمندان این شرکت که از طریق “Wishket” ، یک شرکت پلت فرم برای منابع انسانی برای توسعه فناوری اطلاعات (IT) و نرم افزار (SW) و “Crowdworks” ، یک شرکت برای سیستم عامل های ساخت مصنوعی ، فعال هستند هوش (AI) ، شرکت کرد.

Wishket و Crowdworks شرکت هایی هستند که کارهایی را انجام می دهند که متناسب با نوع کار تحت وب ارائه شده بصورت آنلاین در میان انواع کارها در سیستم عامل است.

در نوع مبتنی بر وب ، بسیاری از زنان ، که در اثر جوانی و شغلی قطع می شوند ، در این واقعیت مشارکت دارند که این پروژه از کار ساده تا حوزه های تخصصی متنوع است و می تواند در هر زمان و هر مکان شرکت کند.

در این کنفرانس ، Wishket و Crowdworks از تلاش خود برای “ایجاد شغل در بستری که کارگران از آن خوشحال هستند” خبر دادند.

ویشکت طبق قرارداد مدیریت کار ، قراردادی استاندارد تهیه کرده و از آن برای کلیه قراردادها استفاده کرده و فضایی را ایجاد کرده است که در آن توسعه دهندگان می توانند با آرامش کار کنند ، به مشتری اجازه می دهد پول را سپرده تا پروژه را به توسعه دهنده نرم افزار بسپارد.

در حال حاضر حدود 210،000 شرکت کننده در Crowdworks ثبت نام کرده اند ، به ویژه جوانان 20 و 30 ساله ، زیرا آنها می توانند بدون توجه به زمان و مکان کار کنند.

علاوه بر این ، محدود به ارائه مشاغل در قالب مشاغل جنبی نیست و افرادی که از طریق مشاغل مختلف شغل کسب کرده اند ، مستقیماً به عنوان بازرس استخدام می شوند.

تمرین کنندگانی که در این کنفرانس شرکت می کردند غالباً عنوان می کردند که مزیت کار بر روی سیستم عامل آزاد بودن آنها در انتخاب زمان و مکان کار است.

توسعه دهنده نرم افزار تخمین زده است که وظایف سیستم عامل شفاف تر از قبل است و دستگاه هایی وجود دارند که می توانند از کارگران محافظت کنند.

کارمند مخاطب گفت که این بسیار مفید است زیرا او می تواند در دوران بارداری یا خرابی های شغلی بدون توجه به شغل خود کار کند ، و گفت که زندگی در شرایطی که بسیاری از مشاغل به دلیل کرونا از بین رفته باشد مفید است.

علاوه بر این ، وی نیاز به استقرار سیستماتیک یک سیستم شناسایی شغلی ، مانند انتشار قراردادهای استاندارد ، جلوگیری از تجارت ناعادلانه ، پشتیبانی از مسائل و مشاوره های مالیاتی ، آموزش و آموزش حرفه ای را مطرح کرد.

وزیر لی جائه گی گفت ، “در حال حاضر تعداد کارمندان در سیستم عامل 1.79 میلیون نفر است ، 7.4٪ از کارکنان و در آینده می توان شغل بیشتری را در سیستم عامل ایجاد کرد.” “مشاغل موجود در سیستم عامل زیر انواع مختلف در مناطق مختلف است همانطور که ایجاد می شود ، نیاز به حمایت از مشاغل جدید وجود دارد تا کارگران به مشاغل شاد تبدیل شوند. “

در نتیجه ، تحت “اقدامات برای حمایت از کارگران در سیستم عامل” که در دسامبر گذشته اعلام شد ، ما اقدامات از قبیل ارتقا of قانون را به درستی اجرا خواهیم کرد ، ضمن بررسی نظرات بحث شده امروز ، اقدامات خاص دیگری را با تمرکز بر مواردی که نیاز دارند ، توسعه خواهیم داد پشتیبانی. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.