یک کتاب میشوهول 2021 ، کدام یک را دوست دارید؟

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] اینچئون متروپولیتن سیتی اعلام کرد که برای انتخاب کتاب میخوهول برای سال 2021 از 18 ژانویه تا 7 فوریه ، به همراه کتابخانه و کتابفروشی محلی در ساختمان ، یک رای گیری مدنی در کتابخانه میچوهول برگزار می کند.

Michu Holbook یک تمرین کتاب خوانی در شهر است که از سال 2015 در اینچئون برگزار می شود. هر سال 1 تا 3 کتاب را انتخاب می کند و برنامه های مختلف شبکه ای را اجرا می کند که به شهروندان اجازه می دهد با فرهنگ سازی بخوانند ، ارتباط برقرار کنند و با آنها همدلی کنند. از خواندن شهروندان اینچئون. سخت کار کن

در این سال ، با توجه به افزایش علاقه به رابطه انسان و طبیعت به دلیل بلایای طبیعی مختلف و بیماری های عفونی ، کتاب هایی در سه حوزه کودک ، نوجوان و بزرگسال با موضوع “تغییر اقلیم و همزیستی” انتخاب شده اند. در مجموع 9 کتاب کاندیداها پس از توصیه و بحث نهادی توسط کمیته گزینش انتخاب شدند و از بین آنها 3 کتاب با ترتیب نادرست ، یکی برای هر منطقه ، سرانجام با رای گیری مدنی انتخاب شدند.

کتابهای منتخب از طریق برنامه های مرتبط مختلف ، مانند بحث در مورد مطالعه کتاب در پروژه کتاب میچوهال ، که در چهار زمینه شامل یونگ-گو ، یئونسو-گو ، نامدونگ-گو و سئو-گو و سه کتابخانه برگزار می شود ، با شهروندان دیدار خواهند کرد. ، بوک-گو ، بوپیونگ و گیانگ ، متعلق به سرویس آموزش شهری اینچئون.

برای شرکت در رای گیری دو روش وجود دارد ، بصورت آنلاین و آفلاین. رأی گیری آنلاین با جابجایی صفحه رأی گیری تلفیقی از طریق پنجره بازشو و داشبورد صفحه اصلی کتابخانه شرکت کننده انجام می شود و شرکت از طریق دستگاه همراه امکان پذیر است. رأی گیری آفلاین با رأی گیری در محل در 20 شعبه اخذ رأی از جمله کتابخانه های عمومی و کوچک و کتابفروشی های محلی انجام می شود.

چو هان سئوک ، مدیر کتابخانه میخوهال گفت: “از آنجا که این کتابی است که به مدت یک سال در کنار شهروندان اینچئون خواهد بود ، مهمترین روند انتخاب مستقیم توسط شهروندان است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رأی گیری ، به وب سایت کتابخانه اینچئون متروپولیتن سیتی مراجعه کنید یا با بخش سیاست اطلاعات کتابخانه میچوهال تماس بگیرید.

از سوی دیگر ، در مجموع سه کتاب به عنوان کتاب میچول در سال 2020 انتخاب شده است ، مانند “داستان صلح گفته شده توسط جزیره (توسط کانگ بیئون گو)” در زمینه بزرگسالان ، “چرا جهان می جنگد” در زمینه جوانان (توسط کیم یونگ می) و کودکان. این “چگونه جنگ را به صلح تبدیل کنیم (نوشته شده توسط لوئیز آرمسترانگ ، نقاشی Seo Hyun)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *