1.6 میلیارد درآمد برای بهبود لوله های فاضلاب در Gangdong-gu و Gucheon-myeon-ro

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Gangdong-gu اعلام كرد كه يك پروژه بودجه 1.6 ميلياردي براي بقيه كارها Cheonho-dong Gucheon-myeon-ro Old Sewer Pipelines provided تأمين كرده است كه جعبه فاضلاب Gucheon-myeon-ro را بهبود مي بخشد ، و در آنجا نگهداري مي شود. دادخواست های مدنی برای غرق شدن.

Gucheon-myeon-ro بخشی است که شکایات مدنی در مورد غرق شدن پیاده رو اغلب به دلیل خراب شدن جعبه فاضلاب مدفون در پیاده رو اتفاق می افتد.

با این حال ، با تأمین بودجه 1.6 میلیاردی بدست آمده در سال جاری ، انتظار می رود بتواند بهسازی لوله های فاضلاب برای 1،244 میلیون باقی مانده از طول کل 1،835 متر قطعه کار Cheonho-dong Gucheonmyeon-ro را به اتمام برساند. لوله های فاضلاب قدیمی.

این پروژه با هدف شروع از 21 مارس و پایان یافتن در ماه نوامبر تبلیغ می شود. به طور خاص ، برای بخش (395 متر L) مربوط به پروژه “Gucheon-myeon-ro Walking Street” در میان بخش های ساخت و ساز ، ما قصد داریم ناراحتی ساکنان را به حداقل برسانیم.

جئونگ هون لی ، رئیس Gangdong-gu ، گفت: “ما برای درک و همکاری شما درخواست می کنیم تا بتوانیم Gangdong را ایمن کنیم ، حتی اگر در دوره ساخت راحت نباشید.” من این کار را خواهم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *