10 رهبر پیشین پنتاگون از ارتش آمریكا می خواهند كه در انتخابات دخالت نكند جهان

[ad_1]

در آن گروه مارک اسپر ، که در ماه نوامبر سال 2020 توسط ترامپ اخراج شد ، و آقای جیمز ماتیس ، وزیر دفاع پیشین در زمان آقای ترامپ بودند.

10 رهبر پیشین پنتاگون از نیروهای آمریکایی می خواهند که در انتخابات دخالت نکنند - عکس 1

رئیس جمهور ترامپ همچنان در تلاش است تا نتایج انتخابات 3 ژانویه آمریکا را تغییر دهد.

“انتخابات برگزار شد. شمارش و تأیید آرا انجام شد. پرونده های درست توسط دادگاه حل و فصل شد. استانداران نتایج را تأیید کردند. و دانشکده انتخاباتی رأی می دهد. آنها نوشتند: “این زمان برای رفع شک و تردید در مورد نتایج است.”

از جمله این کارمندان سابق می توان به دیک چنی ، معاون سابق رئیس جمهور در دوران جورج دبلیو بوش و دونالد رامسفلد اشاره کرد که به عنوان وزیر دفاع در زمان جرالد فورد و بعداً در زمان جورج دبلیو بوش فعالیت می کرد.

10 رهبر پیشین پنتاگون از نیروهای آمریکایی می خواهند که در انتخابات دخالت نکنند - عکس 2

از جمله این کارمندان سابق ، دونالد رامسفلد است که در زمان جورج دبلیو بوش وزیر دفاع بود.

وزرا از کریستوفر میلر ، سرپرست دبیر پنتاگون خواستند که در تلاش های فعلی ترامپ شرکت نکند و از دولت دموکراتیک در حال گذار حمایت کند.
“تلاش برای فراخوانی ارتش آمریكا برای مشاركت در حل اختلافات انتخاباتی ، ما را به مسیری خطرناك ، غیرقانونی و خلاف قانون اساسی سوق خواهد داد. در این مقاله آمده است: “مقامات ملکی و نظامی که مستقیماً درگیر پرونده های مرتبط هستند یا درگیر می شوند ، باید پاسخگو باشند ، احتمالاً با محکومیت های احتمالی کیفری روبرو می شوند.”
در اواسط ماه دسامبر ، بایدن گفت بسیاری از مقامات پنتاگون اطلاعات مورد نیاز برای اطمینان از انتقال روان را محدود می كنند. میلر ، سرپرست وزارت دفاع ، این ادعا را رد کرد.
ده وزیر دفاع پیشین آمریكا همچنین بر اهمیت انتقال آرام قدرت تأكید كردند ، زیرا ارتش آمریكا هنوز در خارج از كشور فعالیت می كند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *