10 مقصد گردشگری نماینده در Gangwon-do ، به عنوان یکی از 100 گردشگری کره جنوبی در سال 2021-2022 انتخاب شده است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] گنگ وون اعلام کرد که 10 منطقه در استان از جمله جزیره نامی در شهر چنگچون به عنوان یکی از 100 گردشگری کره جنوبی برای دوره 2021-2022 انتخاب شده است که از زمان انتخاب وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی 2012

با توجه به روند سفرهای داخلی و موقعیت پذیرش جهانگردی ، 100 کشور برتر جهانگردی کره ای با دقت جاذبه های گردشگری عالی و منابع گردشگری را که کره ای ها باید از آنها بازدید کنند ، انتخاب کرده اند و برای جاذبه های گردشگری و مجتمع های گردشگری و 234 دولت محلی اصلی بر اساس قانون گردشگری مهم است – ترویج گردشگری هر سال توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی. مشخص می شود که وجود دارد و با انتخاب منطقه هدف برای استفاده ارتقا می یابد.

پس از انتخاب 250 پیش داوطلب برای این گردشگری کره ، انتخاب نهایی از طریق ارزیابی کیفی توسط متخصصان دانشگاه و صنعت گردشگری ، ارزیابی کمی از طریق تجزیه و تحلیل داده های بزرگ مانند اپراتورهای تلفن همراه ، SNS و مقصد برای ناوبری و نظارت در محل انجام شد. .

این 9 منطقه ، به استثنای ژئوپارک جهانی رودخانه هانتان در چورون ، با حفظ وضعیت خود به عنوان یک مقصد گردشگری نماینده در کره ، مجدداً به عنوان یکی از 100 انتخاب جهانگرد کره ای انتخاب شدند.

ژئوپارک رودخانه هانتان ، که برای اولین بار در سال جاری انتخاب شد ، در 10 ژوئیه سال 2020 به عنوان ژئوپارک جهانی یونسکو تعیین شد و به دلیل توپوگرافی متنوع و زیبا و مناظر مانند سنگ بازالت ، اتصالات ستونی و آبشارها ، اولین کره در کره شمرده می شود.

مدیر بازاریابی گردشگری در Gangwon-do اعلام کرد که برای تبدیل تقاضای سفر از کرونا -19 به کره ، 10 سایت گردشگری جذاب در Gangwon-do در این استان به طور مداوم تبلیغ می شوند و مقاصد جدید پنهان گردشگری برای آماده سازی باز می شوند برای دوران تاج.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *