1000 محافظ ملی نیویورک برای کمک به حفظ امنیت در واشنگتن جهان

[ad_1]

گارد ملی تا 2 هفته مستقر خواهد بود. آقای کوومو گفت این اقدام نباید تاثیری در تلاش برای مقابله با اپیدمی کوید -19 در نیویورک بگذارد.
CNN به نقل از منابع آگاه گفت كه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا در ابتدا با اعزام نگهبان به ساختمان مجلس شورای ملی در روز رستاخیز مخالفت كرد ، اگرچه او هنگام آمدن خشونت در سال گذشته همیشه آماده اعزام نگهبان به ایالت بود.
1000 محافظ ملی از نیویورک برای کمک به امنیت در واشنگتن - عکس 1
به گفته یک منبع ، معاون رئیس جمهور پنس با رئیس ستاد ایالات متحده مارک میلی تماس گرفت و خواستار ارسال سریعتر گارد ملی به پایتخت برای مقابله با ناآرامی های معترضان شد. آنها حمله کردند و نیروهای امنیتی را در محل خود رها کردند.
با این حال ، منابع یادآور می شوند که آقای پنس هیچ اختیاری بر گارد ملی ندارد. یک مشاور کاخ سفید گفت برخی از دستیاران ترامپ ناراحت هستند زیرا وی دیگر اقدامی برای مهار قیام نکرده است. همه این دستیاران از آقای ترامپ خواستند که بیرون بیاید و برای کاهش اوضاع بیانیه دهد.
1000 محافظ ملی از نیویورک برای کمک به امنیت در واشنگتن می آیند - عکس 2
پیش از این بسیاری از معترضان در حالی که جلسات دوجانبه برای تأیید پیروزی جو بایدن در انتخابات سال 2020 برگزار شد ، به ساختمان کنگره آمریکا حمله کردند و آشوب طولانی مدت را ایجاد کردند. حدود 4 نفر کشته و 52 نفر دستگیر شدند.
اخیراً نتایج آرای انتخاباتی در پنسیلوانیا با جلسه دو مجلس مخالفت کرد. معاون رئیس جمهور مایک پنس تأیید کرد که این ایراد در حالی محقق شد که حداقل شرط یک سناتور و یک سناتور اعتراض را امضا کردند.
1000 محافظ ملی از نیویورک برای کمک به امنیت در واشنگتن می آیند - عکس 3

پس از دو بحث جداگانه بین سنا و مجلس نمایندگان ، سنای ایالات متحده با 92 رأی موافق و 7 رأی موافق به رد درخواست تجدیدنظر در نتایج انتخابات پنسیلوانیا رأی داد.

پیش از این ، مخالفت با نتایج در میشیگان و نوادا از سوی سناتورها اعتراض داشت ، اما به دلیل کمبود شرایط برای داشتن حداقل یک سناتور برای اعتراض ، پذیرفته نشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *