2021 استخدام دانشجوی هفدهم از دانشگاه KBO برای بازاریابی

[ad_1]

[세계연합신문 임동성 기자] از دومین KBO ، 17 دانشجوی بازاریابی را از دانشگاه KBO در سال 2021 استخدام می کند.

هفدهمین دانشجوی بازاریابی KBO فعالیت های مختلفی را برای احیای لیگ KBO در یک فصل انجام خواهد داد. مطابق با دوره پس از تاج ، برنامه های بازاریابی دیجیتال توسعه یافته و محتوا برای SNS ایجاد می شود ، مانند بازاریاب مهمان KBO ، اینستاگرام ، فیس بوک و یوتیوب. علاوه بر این ، به شما این فرصت داده می شود تا در رویدادهای مهم سازمان یافته KBO مانند بازی All-Star و جوایز دستکش طلایی شرکت کنید.

در مجموع هشت دانشجوی بازاریابی از دانشگاه KBO از طریق اسناد و بررسی مصاحبه ها انتخاب شدند. هدف انتخاب به دانشجویان ، از جمله دانشجویان تازه وارد و دانشجویان در مرخصی محدود می شود و فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان واجد شرایط درخواست نیستند. دانش آموزانی که درک خوبی از بیس بال داشته و مهارت های بسیار خوبی در برنامه ریزی و تولید ویدیو ، طراحی محتوا و مهارت نوشتن ستون دارند ، به طور ترجیحی انتخاب می شوند.

میهمانان بازاریابی که در نهایت انتخاب شده اند ، کارت AD برای فصل 2021 دریافت می کنند که اجازه دسترسی به ورزشگاه قبل از فصل عادی لیگ KBO ، دفتر خاطرات 2021 KBO ، لباس گروه و هزینه فعالیت از پیش تعیین شده را می دهد.

برنامه ها و کیف پول ها باید تا 16 فوریه از طریق ایمیل ارسال شوند و جزئیات و دستورالعمل های بیشتر را می توانید در وب سایت KBO پیدا کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.