2021 لباس مدرسه دالسئو ، دارای یک فروشگاه دائمی

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] Dalseo-gu ، Daegu ، لباس مدرسه ای را که در دوره فارغ التحصیلی و ثبت نام پوشیده نمی شود ، اهدا کرد ، آنها را با قیمت پایین به فروش می رساند و یک فروشگاه دائمی به نام “Shase Uniform School Dalseo 2021” را برای ماه فوریه اداره می کند ، که از خرید پشتیبانی می کند لباس فرم مدارس برای خانواده های کم درآمد با درآمد.

این رویداد از اهدا و جمع آوری لباس فرم مدارس از 51 دبیرستان ، دانش آموزان و والدین در ساختمان پشتیبانی می کند و یک کمپین برای به اشتراک گذاشتن لباس مدارس با مردم ، دولت و دانشگاه با همکاری 7 مرکز جامع مراقبت های اجتماعی و مغازه های زیبا توسعه می دهد.

ساکنان مایل به اهدا uniform لباس فرم مدرسه می توانند با مراجعه به مرکز رفاهی اداری ، مرکز رفاه و فروشگاه زیبای ولزونگ کمک های مالی خود را انجام دهند.

فروشگاه لباس مدرسه از 1 تا 28 فوریه (دوشنبه تا جمعه ، به استثنای تعطیلات رسمی ، 13: 00-17: 00) در فروشگاه زیبای Wolseong باز است.

Dalseo-gu برای اولین بار در کشور جنبش به اشتراک گذاری لباس مدرسه را در سال 2009 اجرا کرد و تغییراتی در محیط مدرسه وجود دارد ، مانند تغییر در زندگی روزمره ، اما هنوز هم نیاز به کاهش بار اقتصادی والدین است که با خرید سنگین هستند لباس فرم مدارس یدکی و خرید لباس فرم مدارس جدید.

“جنبش به اشتراک گذاری یکنواخت مدرسه دالسئو فرصتی عالی برای ایجاد چرخه فاضلانه از منابع یکنواخت بازیافت شده مدرسه ، تقسیم عشق گرم بین بزرگسالان و بزرگسالان و کاهش بار اقتصاد خانواده است که به دلیل تاجگذاری دشوار است ، با دادن مدرسه لباس فرم برای نوجوانان. من امیدوارم که شرکت کنم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.