2021 مرکز شغلی شهر سیهونگ ، مشاور حرفه ای ، آموزش صداقت

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Siheung City آموزش صداقت را برای مشاوران حرفه ای در مرکز اشتغال عمومی شهر Siheung و مرکز رفاه اداری انجام داد که در 27 و 28 ژانویه در مقیاس کوچک از نظر منطقه ای ، در جستجوی کار و مشاوره شغلی در خط مقدم خدمات کشوری است.

مشاوران استخدام Siheung-si مسئول خدمات شغلی هستند که به شکایات مدنی رسیدگی می کنند و به آنها رسیدگی می کنند ، مانند ارائه کاریابی دوستانه و صادقانه و مشاوره جستجوی کار به جویندگان کار و جویندگان کار ، و ارائه سیاست هایی برای اطلاعات کار و تجارت.

در حال حاضر حدود 30 مشاور حرفه ای در مرکز اشتغال عمومی شهر سیهونگ ، 16 مرکز رفاه اداری شهرستان و مرکز کمک های اجتماعی و اشتغال سیهونگ مشغول به کار هستند. آنها با یک میز مشاوره کار می کنند تا در صف اول خدمات شبانه روزی شرکت ها و افراد جویای کار که از اشتغال ویروس کرونا و شوک بیکاری رنج می برند ، کار کنند.

به دلیل کرونا 19 ، مشاغل در حال کاهش است و متقاضیان کار در سال جاری پس از سال گذشته در حال افزایش هستند. بر این اساس ، مشاوران در مرکز شغل عمومی Siheung-si نیز در حال افزایش کارهای مشاوره ای خود هستند. همه با هم متحد شدند و از طریق “آموزش صداقت و آموزش ظرفیت سازی” برای مشاوران حرفه ای در مرکز کار در شهر Xiheng بهترین خدمات شغلی را ارائه می دهند.

یک مشاور شغلی درگیر در این آموزش گفت: “در بیشتر موارد ، افراد جویای کار که به مرکز مراجعه می کنند ، بلافاصله به کار نیاز دارند.” “در پایان سال گذشته ، جویندگان کار در 50 سالگی که می خواستند کاری در زمینه CNC پیدا کنند ، توسط یک استخدام شدند. شرکتی که ترتیب داده بودند. وقتی آمد خیلی مفید بود. در این صورت ، این احساس را دارم که به عنوان مشاور شغلی تماس می گیرم و با مهربانی و صداقت به کار متعهد هستم.

یک مقام شهری گفت: از طریق آموزش مشاوران عمومی تا سال 2021 ، همه مشاوران با یک پنجره مشاوره کار می کنند که بهترین خدمات را برای کار با یک ذهن ارائه می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *