2021 Gimje Youth Space E: استخدام مستاجر برای شروع جوجه کشی در DA (ida)

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Gimje Youth Space E: DA (ida) اعلام کرده است که حدود 10 نفر از ساکنان فضای راه اندازی جوانان را برای جوجه کشی تا روز 29 استخدام می کند.

در تاریخ اعلامیه ، متقاضی یک کارآفرین احتمالی است که به سن 18 سالگی رسیده و زیر 39 سال دارد و یک جمعیت محلی ثبت شده در شهر گیمجه دارد و در مدت 3 سال یک کارآفرین اولیه است. دو نفر می توانند اقدام کنند. در عرض یک ماه می توان درخواست داد و انتخاب نهایی با بررسی اسناد و ارائه ارائه می شود.

مستاجران منتخب از مزایای پشتیبانی جوجه کشی مانند پشتیبانی از فضاهای باز 24 ساعته شبانه روز ، پشتیبانی از امکانات تجاری مانند تیراندازی و اتاق کنفرانس ، آموزش ایجاد ظرفیت و مشاوره شخصی و همچنین پشتیبانی از جوانان در گیمجه یا بصورت آنلاین برخوردار می شوند. پروژه هایی برای حمایت از کارکنان روابط عمومی. برنامه ریزی شده است که هنگام اعمال امتیازات اضافی داده شود.

شهردار پارک Jun-bae ، “برای احیای مجدد کار Kimje Youth Space E: DA (ida) ، ما بر ایجاد یک سیستم شروع به کار سیستماتیک جوانان و ارتباطات آنلاین / آفلاین تمرکز خواهیم کرد.” شروع استعدادها با ایده های خلاق و تقویت جوانان صلاحیت ها “

در همین حال ، Gimje Youth Space E: DA که در 27 اکتبر سال گذشته افتتاح شد ، در 44 (Sinpung-dong) ، جنوب و شمال 10 gil (Sinpung-dong) ایجاد شد. این 10 نفر را استخدام می کند ، از آموزش فردی در زمینه کارآفرینی و راهنمایی پشتیبانی می کند و تا سال 2022 توسط مرکز نوآوری اقتصاد خلاق Jeonbuk به بهره برداری رسیده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *