2021 KBO جهت گیری جدید با آموزش غیر حضوری آنلاین انجام می شود

[ad_1]

لی سونگ یوپ

[세계연합신문 임동성 기자] KBO جهت ورود تازه واردان غیر چهره از 2 فوریه تا فوریه جهت گیری KBO 2021 انجام خواهد داد.

در مجموع 120 نفر ، از جمله تازه کارها و مربیان لیگ KBO امسال ، واجد شرایط آموزش جهت گیری تازه کار هستند. طبق سیاست فاصله گذاری اجتماعی دولت به دلیل کرونا 19 ، همه افراد استخدام شده نمی توانند برای انجام آموزش دور هم جمع شوند ، بنابراین ناگزیر با آموزش آنلاین جایگزین می شود.

از آنجا که این یک فیلم آنلاین غیر حضوری برای افزایش اثربخشی و کارآیی آموزش است ، کلیه افراد برای شرکت در آزمون ها پیکربندی شده اند که پس از اتمام برای هر سخنرانی ارائه می شوند.

این گرایش با معرفی کلی لیگ KBO و قوانین و مقررات اساسی برای بازیکنان جدید آغاز می شود.

متعاقباً ، آموزش برای جلوگیری از رفتارهای متقلبانه توسط انجمن ورزش حرفه ای برای زندگی سالم بازیکنان جدید انجام خواهد شد. آموزش پیشگیری از تقلب شامل چهار دسته است: دستکاری در بازی ها ، قمار غیرقانونی ، رانندگی در حالت مستی و آموزش برای جلوگیری از خشونت جنسی. این ماده حاوی محتوای م forثری برای پیشگیری و جلوگیری از وقوع رفتار فریبنده و رفتار خلاف عزت است که می تواند یک معضل اجتماعی باشد.

وقت دیدار با سالمندان نیز وجود دارد که به میزبانی سفیر KBO لی سونگ یوپ برگزار می شود. سفیر روابط عمومی لی سونگ یوپ اهمیت و نگرش مناسب یک بازیکن حرفه ای را بر اساس 23 سال زندگی حرفه ای بازیکن توضیح می دهد. علاوه بر این ، انتظار می رود نیروی محرکه و دشواری هایی که مدتهاست می توانند به بیس بال نسبت دهند ، داستانهای واقعی بازیکنان تازه واردی باشد که امسال برای اولین بار وارد این حرفه شدند.

از این سال ، یک آموزش جدید در مورد استفاده از رسانه های هوشمند و یک برنامه آموزش کمک های اولیه انجام می شود. آموزش رسانه های هوشمند به بازیکنان تازه کار کمک می کند تا تشخیص دهند که به عنوان بازیکن حرفه ای دارای گواهینامه هستند و از طریق انواع رسانه های اجتماعی با طرفداران ارتباط برقرار می کنند. این سخنرانی توسط دا-هیانگ شین ، مدیر مرکز آموزش مادام العمر CPCS انجام شده است.

در صورت آسیب دیدگی که ممکن است در حین مسابقات یا تمرینات رخ دهد ، بنیاد ایمنی ورزشی اطلاعاتی در مورد RPR و اقدامات مختلف کمک های اولیه ارائه می دهد. آموزش پیشگیری کرونا 19 که از ورزشکاران موجود دریافت شده و آموزش ضد دوپینگ KADA نیز در آموزش جهت گیری تازه کار گنجانده شده است.

سرانجام ، یک سخنرانی ویژه توسط Shinhan Bank در مورد مدیریت مالی بازیکنان تهیه شده است و تمام آموزشها پس از اتمام بررسی جهت گیری جدید بازیکنان ، به پایان می رسد.

با استفاده از دسترسی به وب سایت Clean Baseball Center از طریق یک دستگاه تلفن همراه یا رایانه ، می توانید از آموزش استخدام KBO 2021 بازدید کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.