[2021 KPGA 윈터투어 1회 대회] 18 سوراخ به دلیل آب و هوای کم کاهش یافته است … سونگ-جائه برنده است

[ad_1]

[세계연합신문 임동성 기자] این مسابقه در آخرین روز مرحله اول زمستانی KPGA در سال 2021 لغو شد (مجموع جایزه 40 میلیون برنده از 8 میلیون وون) به دلیل آب و هوای نامناسب

بازی دور دوم با 36 سوراخ به دلیل تجمع برف در زمین Gunsan Country Club Jeonju و Iksan (پاراگراف 71 ، 7143 متری) به دلیل برف زیاد ، انجام یک بازی معمولی غیرممکن است. ، که از ساعت 4 صبح روز بیست و نهم آغاز شد. مسابقات که به این ترتیب برگزار می شود ، در دور اول به 18 سوراخ کاهش یافت.

در نتیجه ، در دور اول 4 دوست و 2 گاری بهم گره خورده بودند و Seo Jeong-jae (30) که تنها با 2 تا 69 سال پیش بود ، جام قهرمانی را بالای سر برد.

وی گفت: “سونگ-جائه گفت:” این عجیب است. “من خوشحالم که خوب کار کردم زیرا در دور اول در هوای سرد و وزش باد شدید رنج بردم. “در واقع از بالا بردن جام قهرمانی خوشحالم زیرا انتظار قهرمانی نداشتم.”

او اولین بار در تور ترکیه KPGA کره ای در سال 2012 حضور داشت ، اما فعالیت زیادی نشان نداد.

وی گفت: برای خانواده دعوت شده بود. پدر و مادرم برای یافتن هنرمندی با نام ها رفتند و این را به نام Seo Jeong-min “No Gallery” گفتند. من به عنوان یک گلف باز باید جلوی بسیاری از گالری ها بازی کنم … “من شخصاً به عنوان یک گلف باز می خواستم بر این افت غلبه کنم و نیاز به تغییر جو داشتم ، بنابراین تصمیم گرفتم نام آن را تغییر دهم.”

وی افزود: “به نظر می رسد که تأثیر بسیار خوبی را شاهد هستیم ، زیرا امسال ما برنده تور کره کره ای KPGA شدیم ، و با کسب یک تساوی برای مقام 9 در تور QT کره ، و همچنین اولین تور زمستانی KPGA 2021 را برنده شدیم”. “

با این پیروزی ، Sue Son Zha موفق به کسب 8 میلیون جایزه برنده و 8000 امتیاز برای 2040 امتیاز تور تور زمستانی KPGA شد و در گروه امتیازات تور زمستانی KPGA 2021 مقام اول را کسب کرد.

سوه سانگ جی با بیان اینکه “من در مسابقات بعدی تمام تلاش خود را خواهم کرد ، گفت:” من همچنین بر روی تمرینات بدنی و تمرینات وزنی تمرکز خواهم کرد تا برای فصل 2021 آماده شوم. “

در همین حال ، ورزشکاری که بهترین عملکرد را در بین آماتورهای شرکت کننده در “اولین تور تور زمستانی KPGA 2021” داشت Sun Sun-min (19) بود ، که به عنوان یک ارتش دائمی برای تیم ملی در سال 2020 فعال بود و او در حال حاضر عضو بنیاد چوی گیونگ جو است.

دومین تور زمستانی KPGA 2021 از 4 تا 5 ماه آینده به مدت دو روز در همان مکان برگزار می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.