215 بقایای کودکان در یک مدرسه شبانه روزی قدیمی گذشته وحشتناک کانادا را به یاد می آورد جهان

[ad_1]

مقامات کانادایی بقایای 215 کودک را که برخی از آنها سه ساله بودند را در محوطه مدرسه شبانه روزی هند Kamloops در استان بریتیش کلمبیا کانادا پیدا کردند. این مدرسه از سال 1978 تعطیل است.

روزانا کازیمیر ، رئیس قبیله بومی Tk’emlùs te Secwépemc ، گفت که مرگ کودکان به طور رسمی ثبت نشده است. مشخص نیست که چرا و چه موقع این کودکان فوت کرده اند. لاشه هواپیما تنها زمانی پیدا شد که تیمی برای تحقیق در این زمینه از رادار نافذ زمین استفاده کرد.

215 بقایای کودکان در مدرسه شبانه روزی قدیمی گذشته وحشتناک کانادا را به یاد می آورد - عکس 1

مردم به یاد بقایای 215 کودک که در مدرسه شبانه روزی هند سابق در کاملوپس ، کملوپس ، بریتیش کلمبیا (کانادا) ، 29 مه پیدا شده بودند ، گل می گذارند.

در تاریخ 28 مه ، نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت که این خبر قلب او را شکسته است. وی در توییتر خود نوشت: “این یادآوری دردناک یک فصل تاریک و شرم آور در تاریخ کشورمان است.”
پیش از این ، در سال 2015 ، یک تحقیق شش ساله در مورد سیستم مدارس شبانه روزی نشان داد که این سیستم “نسل کشی فرهنگی” انجام داده است ، کودکان را از قبایل محلی با زور به روشهایی جذب می کند که آنها را مجبور به ترک خانواده و اجتماع می کند.
215 بقایای کودکان در مدرسه شبانه روزی قدیمی گذشته وحشتناک کانادا را به یاد می آورد - عکس 2

ساختمان اصلی اداری مدرسه شبانه روزی هند Kamloops در Kamloops ، بریتیش کلمبیا (کانادا) حدود سال 1970.

این گزارش خشونت جسمی وحشتناک ، سو abuse استفاده جنسی ، سو mal تغذیه و سایر قساوت های اعمال شده علیه بیشتر 150،000 کودک را که از دهه 1840 تا 1990 به مدرسه رفته اند ، نشان می دهد.
این گزارش نشان داد که بیش از 4100 کودک هنگام تحصیل در این مدارس جان خود را از دست داده اند. با این حال ، گفته می شود به دلیل بسیاری از جمله سندهای تخریب شده و بسیاری از مرگ های منتشر نشده ، همانطور که در مورد 215 بقایای تازه ایجاد شده ، تأیید تعداد واقعی دشوار است. در سال 2008 ، دولت کانادا رسماً از این سیستم عذرخواهی کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.