25 نوع تخصص کشاورزی در شهر سئوسان ، پخش شده در سراسر ویتنام!

[ad_1]

مرکز فناوری کشاورزی سئوسان

[세계연합신문 김서윤 기자] سئوسان سیتی در تلاش است تا بر مصرف آهسته محصولات ویژه کشاورزی ناشی از کرونا 19 غلبه کند.

این شهر در تاریخ چهارم اعلام کرد که 25 نوع غذای مخصوص را در شهر سئوسان در دو فروشگاه مستقیم که توسط VTCK-TV در هانوی ، ویتنام از چهارم تا شانزدهم برگزار می شود ، مزه مزه و نمایشگاه برگزار می کند.

این کار برای مطالعه تنظیمات ترجیحی ، مانند واکنش های محلی ، در حوالی تعطیلات سال نو میلادی در ویتنام است.

به گفته این شهر ، دو فروشگاه مستقیم Hoan Kiem و Tay Lake وجود دارد و 25 نوع محصول از جمله جینسنگ قرمز فرآوری شده ، قرص های سیر ، Pyeongang و سرکه آرونیا وجود دارد.

VTCK-TV از گروه ها و توزیع کنندگان افکار عمومی محلی دعوت کرد و برنامه پخش ویژه ای را در سراسر ویتنام ترتیب داد.

VTCK-TV (مدیر عامل شرکت: Jeon Kyo-Seok) اولین کانال تلویزیونی کره ای زبان در ویتنام است و در زمینه امضای توافق نامه با SBS Media Net محلی ، موسسه تحقیقات زیست صنعتی Gyeongbuk و آژانس تبلیغات اقتصادی چونگنام از موقعیت خوبی برخوردار است.

پس از نمایشگاه ، شهر قصد دارد اقلام مورد علاقه خود را پیدا کند و خرده فروشان بزرگی مانند VTCK-TV را به صورت فعال در ویتنام پیدا کند.

لیم یونگ-گون ، رئیس مدیر توزیع مواد غذایی غذایی Seosan-si ، گفت: “بازار ویتنام یک بازار محلی است که برای غذاهای غذایی کره ای مناسب است.”

از سوی دیگر ، این شهر با ورود به بازار آنلاین در ایالات متحده با محصولات کشاورزی به ارزش 150 میلیون وون برای اولین بار در چونگنام در ژانویه در توسعه بازار اهمیت نشان می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.