3 نماینده مثبت – 19 نماینده مجلس پس از شورش کاپیتول | جهان

[ad_1]

چند روز پس از ارعاب توسط گروه ترامپ در پایتخت ، نمایندگان مجلس با شیوع بعدی Covid-19 روبرو می شوند.
در حال حاضر ، 3 دموکرات پس از ساعتها تخلیه با سایر همکاران ، از جمله جمهوریخواهانی که برای جلوگیری از باند ماسک استفاده نکردند ، نتیجه مثبتی را برای Covid-19 اعلام کردند. روز جمعه جمعیت به پایتخت حمله کردند.

آشوب های 6 ژوئن احتمالاً یک رویداد بسیار مسری است. با این حال ، این پیامد نگران کننده دیگری است.

نماینده ایالت ایلینوی برد اشنایدر ، نماینده واشنگتن پرامیلا جیاپال و نماینده نیوجرسی بانی واتسون کلمن سه نماینده کنگره بودند که پس از شورش ها Covid-19 را مثبت تأیید کردند.
3 مورد مثبت کنگره برای کوید -19 پس از شورش کاپیتول - عکس 1

سه نماینده مجلس پس از شورش های کاپیتول مثبت را برای Covid-19 تایید کردند.

عکس صفحه از صفحه ABC

سرلشکر واتسون کلمن ، یک بازمانده 75 ساله از سرطان ، گفت که پس از مثبت بودن نتایج آزمایشات سریع Covid-19 ، او منتظر نتایج معاینه دقیق تر است.

جیاپال ، نماینده مجلس ، درباره تخلیه پایتخت در توئیتر گفت: “برخی از جمهوری خواهان نه تنها بی امان از ماسک زدن خودداری می کنند ، بلکه همکاران و مقامات را برای آوردن آنها مسخره می کنند.” “وی افزود. “این افراد باید توسط جراحان پیراپزشکی جریمه و خارج شوند.”

سخنگوی اشنایدر در تاریخ 12 ژانویه در توئیت خود نوشت: “ما نمی توانیم اعضای کنگره را که در سالن کنگره جمع می شوند بدون به حداقل رساندن محافظت از اطرافیان تحمل کنیم.”

به گزارش سی ان ان ، حداقل شش جمهوری خواه از ماسک زدن به همراه فیلم و عکس های ارسال شده در اینترنت خودداری کرده اند.

مقامات بهداشتی هشدار داده اند که شورش می تواند نه تنها در میان اعضای کنگره بلکه در سراسر کشور به یک رویداد بسیار مسری تبدیل شود ، زیرا طرفداران ترامپ هنگام شورش و بازگشت وی از واشنگتن دی سی به سختی ماسک می زدند.

با توجه به Covid-19 ، از 11 ژانویه ، نزدیک به 9 میلیون آمریکایی اولین دوز Covid-19 را دریافت کرده اند ، که بسیار کمتر از کل 25 میلیون دوزی است که دولت ایالات متحده به ایالات متحده داده است. .
واکسیناسیون هنوز نتایج واضحی نشان نداده است ، با شیوع بیماری همه گیر Covid-19 در هفته گذشته هر روز به طور متوسط ​​حدود 3200 نفر در ایالات متحده جان خود را از دست می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *