3 692 مورد نقض تعهد عمومی تجارت اجاره ای

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] صاحبان ثبت شده شرکتهای اجاره ای مزایای مختلفی را تحت قوانین مالیاتی دریافت می کنند (قانون مالیات بر درآمد ، قانون جامع مالیات بر املاک و مستغلات و غیره) و دولت مزایای مختلفی مانند عدم مالیات و کاهش مشاغل را مستثنی می کند و اپراتور موارد قانونی را نقض می کند ، اضافه شد.

تاکنون ، خدمات مالیاتی ملی واکنش شدیدی نشان داده و مرتباً بررسی می کند که آیا مشاغل اجاره ای پس از دریافت مشوق های مالیاتی و جمع آوری مالیات ، تعهدات خود را طبق قانون مالیات نقض کرده است یا خیر.

به طور خاص ، در نوامبر 2020 ، تجزیه و تحلیل شرکت های اجاره ای با قیمت بالا و بسیاری از خانوارها برای بررسی 3000 شرکت اجاره ای پردرآمد با سو high ظن بالا در گزارش خیانت انجام شد.

این بار 3692 پروژه اجاره ای ، که توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل و دولت ملی به طور مشترک T / F افتتاح شده و به سازمان مالیات ملی اعلام شده است ، از نظر نقض تعهدات مالیاتی تحت قوانین مالیاتی و در صورت لزوم ، اضافی بررسی شد بازرسی مالیاتی مطابق با قوانین و اصول انجام و به شدت پردازش شد. من قصد دارم آن را انجام دهم

سازمان ملی مالیات اعلام کرده است که با بررسی دقیق اینکه آیا شرکت های اجاره ای تعهدات خود در زمینه فرار مالیاتی عمومی را نقض کرده اند و یا تقویت همکاری بیشتر با سازمان های مرتبط برای پاسخ دقیق به فرار مالیات از املاک و مستغلات ، مالیات عادلانه را اعمال خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *