4 مورد تأیید شده اضافی در منطقه ججو … تعداد تجمعی موارد تأیید شده 510

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] استان ویژه خودگردان ججو در تاریخ 20 ام اعلام کرد که 4 مورد دیگر تأیید شده (Jeju # 507 ~ 510) بین ساعت 0:00 تا 17:00 وجود دارد.

در نتیجه ، 89 مورد کرونا 19 در ججو در سال جاری تأیید شده است و تعداد انباشته موارد تایید شده در استان در 5 بعد از ظهر 20 به 510 مورد افزایش یافته است.

جزیره ججو حدوداً ساعت 1:15 بعد از ظهر همان روز توسط انستیتوی استانی برای تحقیقات بهداشت و محیط زیست از این واقعیت مطلع شد و بلافاصله تحقیقات اپیدمیولوژیک آغاز شد.

همه آنها بعنوان تماس 505 نفر تأیید شده شناسایی شدند که در ساعت 18:25 روز نوزدهم تأیید شد.

در حال حاضر تحقیقات عمده ای برای ارائه اظهارات برای هر فرد تأیید شده در حال انجام است و به محض شناسایی جزئیات اطلاعات و اطلاعات تماس ، بررسی های اضافی و اقدامات قرنطینه ای انجام می شود.

انتظار می رود که هر چهار بیمار تأیید شده ، که تأییدیه اضافی دریافت کرده اند ، برای درمان قرنطینه به یک تخت با فشار منفی در مرکز پزشکی Jeju منتقل شوند.

علاوه بر این ، مقامات قرنطینه در جزیره ججو اطلاعات بیشتری در مورد یک رستوران ، جایی که تاج 19 تأیید کرد ، افشا کردند.

طی تحقیقات اپیدمیولوژیکی در جزیره 20 ججو ، تأیید شد که کرونا 19 که اخیراً تأیید شده است ، کارمندی است که در رستوران Chamsol در Aewol-eup ، Jeju-si کار می کرده است.

مقامات قرنطینه استان توضیح دادند که رستوران Chamsol یک آزمایش تشخیصی برای تاج 19 را بر روی 11 نفر انجام داده است که تاکنون در محدوده تحقیقات اپیدمیولوژیک قرار داشته اند و چهار نفر دیگر نیز در این روند تأیید شده اند.

بر این اساس ، افرادی که از 14 تا 18 به این سایت مراجعه می کنند ، می توانند پس از مشاوره تلفنی با یک مرکز بهداشت عمومی در مجاورت ، بدون در نظر گرفتن ظاهر علائم تاج ، یک آزمایش برای تشخیص تاج 19 دریافت کنند.

تمام اقدامات قرنطینه و ضد عفونی برای سایت بازدید شده به پایان رسیده است.

در همین حال ، یک بیمار تأیید شده برای تاج 19 در تاریخ 20 ام از بیمارستان ججو مرخص شد و چهار بیمار تأیید شده در آن روز کارهای تختخوابی خود را انجام دادند و در بیمارستان بستری شدند.

در ساعت 17:00 ، در ساعت 20 ، در مجموع 28 بیمار تأیید شده قرنطینه شدند و 482 نفر از قرنطینه آزاد شدند (از جمله 1 انتقال).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *