Ahn Byung-yong ، شهردار Uijeongbu ، از بازار سنتی بازدید می کند و برای برقراری ارتباط زمان می برد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در 22 ژانویه ، آه بیونگ یونگ ، شهردار Uijeongbu برای جشن سال نو ، نظارت بر اقتصاد مردم عادی و روند معیشت و ارتباط فعالانه با بازرگانان از بازار Uijeongbu Jeil (630 فروشگاه) و Uijeongbu Mayors (58 فروشگاه) بازدید کرد.

به ویژه ، این بازدید از بازار سنتی به منظور تشویق بازرگانانی بود که با رکود اقتصادی ناشی از تداوم گسترش کرونا 19 روبرو بودند و گوش دادن به صدای زنده در صحنه ، مانند بررسی قیمت ها برای سال جدید.

Ahn Byung-yong ، شهردار Uijeongbu خواستار مشارکت فعال در ایجاد یک فضای خرید امن برای مشتریانی است که از طریق استفاده مناسب از ماسک و روش های فعال فاصله اجتماعی به عنوان بخشی از پیشگیری از کرونا 19 و پیشگیری از آتش سوزی در زمستان ، به بازارهای سنتی مراجعه می کنند. مستقیماً روی زمین و فعالانه سیاست های مختلف مبتنی بر مردم عادی و اقتصاد محلی را اجرا می کند. “

در همین حال ، شهر Uijeongbu در حال ارتقا facilities امکانات برای نوسازی امکانات با بودجه 1.2 میلیارد درآمد کسب شده برای بازرگانان و مصرف کنندگان در بازارهای سنتی است و از بازارهای سنتی و محصولات قرنطینه ای در قرنطینه های خیابانی با بنیاد احیای روستایی و یک برنامه روان برای صندوق حمایت از سومین صندوق امدادرسانی به فاجعه این باعث تحریک تجارت در ازای پرداخت هزینه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *