Andong City در نجات تجارت کوچک از Corona 19 پیشگام است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] اندونگ سیتی برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک که به دلیل رکود اقتصادی ناشی از طولانی شدن کرونا 19 به مشکل تأمین مالی می پردازند ، با بنیاد تضمین اعتبار گایونگ بوک توافق نامه کاری امضا کرده و از 1 فوریه یک پروژه تضمین 8 میلیارد دلاری ویژه برای صاحبان مشاغل کوچک راه اندازی کرده است. .

اهداف پشتیبانی صاحبان مشاغل کوچک با موقعیت و آدرس شغلی در شهر آندونگ هستند ، با کمتر از 10 کارگر تمام وقت در معدن ، ساخت ، ساخت و ساز و حمل و نقل ، و شرکت هایی با کمتر از 5 کارمند تمام وقت. روز کاری در سایر صنایع ، و سقف ضمانت برای یک شرکت حداکثر 20 میلیون درآمد است. وام را می توان در مدت 5 سال دریافت کرد ، در حالی که 8 میلیارد درآمد حاصل از حمایت تضمین ویژه به اتمام رسیده است و نرخ بهره وام برای 2 سال تا 3 درصد حفظ می شود.

این شهر همچنین قصد دارد با 31 شعبه در حوزه قضایی (Nonghyup 3 ، Daegu 2 ، Enterprise و Hana Bank ، Andong Nonghyup 13 ، Saemaul Geumgo 6 و Shinhyup 5) توافق نامه های تجاری منعقد کند ، که موسسات مالی ارائه دهنده وام و ارائه وام با گارانتی ویژه

علاوه بر این ، حمایت ثانویه از برنامه اجاره برای صاحبان مشاغل کوچک در مشاغل ممنوع جمعی که به دلیل مرحله 2 فاصله اجتماعی از مشکلات مدیریتی رنج می برند ، حفظ می شود.

اهداف پشتیبانی ، صاحبان مشاغل کوچک از مشاغل ممنوع (پنج نوع تسهیلات سرگرمی) هستند که می توانند تا 10 میلیون وام دریافتی برای هر شرکت وام بگیرند و 1.9٪ سود وام را برای مدت دو سال تأمین کنند.

کوون یونگ س ، شهردار اندونگ ، گفت: “برای صاحبان مشاغل کوچک در حوزه قضایی که از کرونا 19 رنج می برند ، از طریق تضمین های ویژه و پروژه های حفاظت ثانویه ، بار وام های مالی کاهش می یابد. من امیدوارم که حمایت از حمایت ثانویه از برنامه وام به ثبات حکمرانی کمک کند. “

برای یک صندوق تضمین ویژه برای حمایت از صاحبان مشاغل کوچک ، به همراه اسناد مربوطه به شعبه بنیاد تضمین اعتبار Kyongbuk در Andong مراجعه کنید و برای درخواست برنامه اجاره برای گروه ممنوع برای تجارت ، با مرکز Andong در شرکت ارتقاotion بازار کسب و کارهای کوچک تماس بگیرید .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *