Ansan City ، 2.5 گام فاصله اجتماعی ، برای 2 هفته تمدید شد

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] شهر انس در تاریخ هجدهم اعلام کرد که در حال انجام قرنطینه عمیق مطابق با دستورالعمل های قرنطینه فاصله 2.5 پله ای در منطقه شهری است که به مدت دو هفته تا سی و یکم این ماه تمدید شد.

دستورالعمل های اصلی قرنطینه شامل ممنوعیت جلسات و رویدادها با بیش از 50 نفر مانند عروسی و مراسم یادبود و همچنین محدودیت در عملکرد امکانات چند منظوره بعد از ساعت 21:00 است.

برای اجتماعات خصوصی ، “اقدامات ممنوعیت تجمع گروهی بیش از 5 نفر” و “اقدامات ممنوعیت رزرواسیون برای 5 نفر یا بیشتر و پذیرش در امکانات چند منظوره مانند رستوران ها” تا سی و یکم این ماه حفظ می شود. اگرچه مراقبت از کودکان ، سالخوردگان و معلولان و یا اگر خانواده به دلیل احتمال مرگ مجدداً متحد شوند ، این امر در مورد تجمیع مجدد خانواده ها در همان محل زندگی صدق نمی کند ، اما جلسات و رویدادهایی با بیش از 50 نفر مانند عروسی ، تشییع جنازه و بناهای تاریخی ممنوع است.

تأسیسات قابل استفاده مجدد ، میخانه ها و سالن های مهمانی در اماکن قابل استفاده مجدد ممنوع است ، اما طبق قوانین سختگیرانه قرنطینه ، تعداد افرادی که در همان زمان استفاده می شوند به 1 تا 8 مربع از محل تأسیسات مانند امکانات ورزشی داخلی و آکادمی ها و تعداد آنها محدود می شود. افرادی که برای هر مرکز در دسترس هستند این عملیات فقط در صورت رعایت تعهد به انتشار پیام مجاز است. با این حال ، عملیات پس از ساعت 21:00 محدود است.

علاوه بر این ، رزرواسیون برای اقامت به کمتر از دو سوم تعداد اتاق ها محدود می شود و امکانات ورزشی زمستانی در فضای باز مانند پیست های اسکی ، دویدن اسلحه و پیست های یخی می توانند فعالیت کنند ، تعداد سرنشینان را به کمتر از یک سوم ، اما از ساعت 9 شب تا صبح روز بعد. هرگونه تعلیق عملیات تا 5 ساعت حفظ خواهد شد. در مورد رستوران ها و کافه ها ، در میان امکانات جانبی که جمع آوری آنها ممنوع است ، قوانین مربوط به رستوران ها و کافه ها تحت قوانین سختگیرانه قرنطینه اعمال می شود و فعالیت آنها مجاز است.

بعلاوه ، در مورد تأسیسات مذهبی ، رو در رو با كمتر از 10٪ صندلی ها تحت قوانین قرنطینه ، مانند پوشیدن ماسك و فاصله گرفتن مجاز است ، اما همه جلسات و وعده های غذایی مانند جلسات احیا و مطالعه كتاب مقدس ممنوع است

در آینده ، از اول تا چهاردهم ماه آینده ، از جمله تعطیلات سال نو میلادی ، اقدامات قرنطینه ویژه ایجاد و اجرا می شود.

این شهر مطابق با اجرای 2.5 مرحله برای مسافت فاصله در کلان شهرها ، به تبلیغات آنلاین و آفلاین مانند وب سایت ، بیلبوردها ، SNS و بنرهای شهر ادامه می دهد. به طور خاص ، 10 وسیله نقلیه راه آهن در ایستگاه ها ، مجتمع های صنعتی معرفی شده است و در مکان هایی با تعداد زیادی از جمعیت شناور در مناطق مختلف ، مانند مناطق متراکم ، و استفاده از ماسک را به شدت تقویت می کند ، با رعایت قوانین قرنطینه برای هر مرحله از مسافت و قوانین قرنطینه در در خانه.

یک مقام شهری گفت: برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 در زمستان ، امیدواریم که تهویه دوره ای (حداقل 3 بار در روز و به مدت 10 دقیقه) را به دقت کنترل کرده و سطحی را که می توانید مرتباً به آن برسید ضد عفونی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *