Ansan City اقدامات خاص قرنطینه ای را برای COVID-19 در آماده سازی برای تعطیلات سال نو میلادی ترویج می کند

[ad_1]

تالار شهر انسان

[세계연합신문 김수빈 기자] شهر انس در سومین روز اعلام کرد که “مجموعه اقدامات تعطیلات سال نو تاج 19” را با اولویت اصلی قرنطینه کرونا 19 برای تعطیلات سال جدید امن در ماه برای شهروندان اجرا خواهد کرد.

قبل از این تعطیلات سال نو میلادی (14/2/11) ، دولت دو هفته از اول تا چهاردهم این ماه را به عنوان دوره ای برای اقدامات قرنطینه ای ویژه برای سال جدید ، برای بازدید از شهرها و اقوام و سیستم سفر تعیین کرد. اصول منع اجتماعات خصوصی با بیش از 5 نفر. the تقویت مدیریت امکانات چند منظوره unction شامل اقدامات مانند مدیریت تیم پاسخ در محل (خط تلفن) در شب و در تعطیلات رسمی و غیره.

بر این اساس ، در تعطیلات سال نو میلادی ، این شهر دارای ستادی برای مقابله با حوادث متشکل از بخش ایمنی مدنی ، سانگنوکسو · مرکز بهداشتی دانوان ، بخش سیاست کمک های اجتماعی و اداره مدیریت حمل و نقل عمومی ▲ کار با دوربین تصویر مادون قرمز work کار فوری برنامه ریزی شده است که در پاسخ به تاج 19 مانند پشتیبانی از حمل و نقل در محل برای بازدید کنندگان خارجی انجام شود.

به طور خاص ، برای 2،121 رستوران که نگران شیوع عفونت هستند ، مانند جابجایی و افزایش اجتماعات خانوادگی ، یک گروه مشترک خصوصی و عمومی متشکل از 20 عضو از 10 کلاس ، از جمله مقامات شهری و ناظران بهداشت مصرف مواد غذایی. ترویج و تأیید کاربرد مقررات قرنطینه در رستوران ها. ادامه بده

علاوه بر این ، اداره بخش به طور شبانه روزی بازرسی از 5،217 مرکز بهداشتی بهداشتی و کلیدی را انجام می دهد ، از جمله اینکه آیا با رعایت دستور منع جمعی و رعایت قوانین اساسی قرنطینه. از هجدهم ماه گذشته تا امروز ، 2،758 بازرسی به پایان رسیده است.

علاوه بر این ، با مدیریت تیم 24 ساعته پاسخگویی مشترک در محل در دفاتر پلیس شهرستان ، پلیس در صورت بررسی های موضعی ناشی از گزارش های شبانه قرنطینه ، با یک واکنش سریع مشترک به اقدامات خود در برابر تخلفات ادامه می دهد تخلفات تیم پاسخ میدانی قبلاً با هجدهمین ماه ماه گذشته تاکنون با 23 اعزام میدانی پاسخ داده بود.

یک مقام شهری گفت: “ما به قرنطینه و بازرسی از مراکز پر خطر بدون فشار دادن روی خطوط ولتاژ برای جلوگیری از ظهور ویروس سوم کرونا به طور پیشگیرانه پاسخ می دهیم.” “امیدوارم که با آرامش خاطر قلبی داشته باشید و جلساتی برای دیدار خانواده عزیز “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *