Ansan City Daebu-dong · Wolpi-dong بازسازی شهر پروژه جدید منطقه پروژه ساخت و ساز زیرزمینی انتخاب مسابقه

[ad_1]

تالار شهر انسان

[세계연합신문 이영호 기자] شهر انسان در تاریخ 4 اعلام کرد که پروژه زیرزمینی خود را برای دفن کابل های هوایی و ارتباطی در زمین در روستای سنگدونگ در دایبودو و منطقه گوانگدونگ در والپی دونگ ادامه خواهد داد.

این پروژه توسط یک پیشنهاد عمومی شرکت برق کره (KEPCO) تهیه شده است و باعث بهبود محیط خیابان در ارتباط با پروژه نوسازی شهری موجود در منطقه پروژه خواهد شد.

محل احداث 0.64 کیلومتر در Daebujungang-ro و 0.23 کیلومتر در Gwangdeoksanan-gil در Wolpi-dong است و این منطقه به دلیل ترکیبی از امکانات مسکونی و مناطق تجاری نیاز به بهبود چشم انداز دارد جمعیت مسافران و ساکنان.

6.8 میلیارد درآمد کسب شده در تمام پروژه های اجرا شده تا سال 2023 سرمایه گذاری می شود و 4.5 میلیارد وام وون و 2.3 میلیارد درآمد سالانه برای Wolpi-dong سرمایه گذاری می شود. امسال ، پروژه منبع تغذیه زیرزمینی ابتدا در منطقه پروژه بازآفرینی شهری Daebu-dong آغاز می شود.

با اتمام پروژه ، تیرهای برق ، ترانسفورماتورهای هوایی و تیرهای ارتباطی نصب شده برای بهبود مناظر خیابان و اتصال به پروژه نوسازی شهری موجود در زمین برداشته شده و یک محیط خیابانی و تمیز ایجاد می شود.

یک مقام شهری گفت: “ما اقدامات ایمنی مانند تأمین معابر و ایجاد سر و صدا را انجام خواهیم داد تا ناراحتی ساکنان را در طول دوره ساخت به حداقل برسانیم.” “ما پروژه های زیرزمینی مانند پروژه های بهبود چشم انداز خیابانی مربوط به پروژه ها را برای بازسازی New سالانه با شهرها معامله کنید. “

از سوی دیگر ، در منطقه سانگدونگ در جزیره دائبودو ، تحت عنوان “جستجو برای تاریخ ناپدید شده روستای گوجئون ، سنگ دونگ” ، در مجموع 8.34 میلیارد وون و پروژه های بازسازی شهری سرمایه گذاری شده است امسال در معامله جدید برای نوسازی شهری سرمایه گذاری خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *