Ansan-si ، اولین وسیله نقلیه اضطراری سیستم امنیتی عصر طلایی گیونگی دو

[ad_1]

سرعت ارسال ماهانه و 1 کیلومتر زمان ارسال

[세계연합신문 이영호 기자] “سیستم هشدار وسایل نقلیه اولویت دار” که برای اولین بار توسط شهر آنسان در گیونگی دو انجام می شود ، تأثیر بسزایی در ایجاد زمان طلایی برای ماشین های آتش نشانی و آمبولانس دارد.

طبق اعلام شهر در هجدهم ، سیستم هشدار اولویت خودرو به مرکز کنترل ترافیک انسان متصل است تا اولویت را به سیگنالهای مستقیم بدهد تا وسایل نقلیه اضطراری در سریعترین مسیر در شهر به محل برسند. انسان در مواقع اضطراری

علاوه بر این ، مسیرهای سریع و دقیق را فراهم می کند و سیگنال های راهنمایی و رانندگی را از طریق ارتباط صوتی و تصویری بین وسایل نقلیه اضطراری و مرکز اطلاعات ترافیک کنترل می کند.

از زمان معرفی این سیستم در سال 2019 ، این شهر از ماه مه سال گذشته بخش قابل اجرا را به تمام تقاطع ها گسترش داده است و با در نظر گرفتن بیشترین تعداد محموله در کشور ، کل بازده بهره برداری در سال گذشته 2361 بوده است.

به ویژه ، هنگام مقایسه وضعیت بسیج آتش در ایستگاه آتش نشانی انس در سال 2019 و “سرعت” و “زمان 1 کیلومتر” وسایل نقلیه اضطراری از دسامبر سال گذشته ، سرعت بسیج 77.3 بود from از 25.6 کیلومتر در ساعت به 45.4 کیلومتر در ساعت. افزایش یافته است. زمان ارسال در هر 1 کیلومتر 43.6٪ از 140.6 ثانیه به 79.3 ثانیه کاهش یافته است.

بدین ترتیب ، اعزام سریع وسایل نقلیه اضطراری به محافظت از جان و مال شهروندان کمک می کند.

در دسامبر سال گذشته ، یک وضعیت اضطراری وجود داشت که در آن اشباع اکسیژن بیماران سرطانی که در Bugok-dong ، Sangnok-gu زندگی می کنند ، به شدت کاهش یافته و آمبولانس مرکز ایمنی Gojan 119 ، پس از دریافت اعلان ، موفق شد وارد شود بیمارستان در زمان های طلایی از طریق سیستم هشدار اضطراری برای یک وسیله نقلیه دارای اولویت. .

در اوایل سال جاری ، زمان رسیدن آتش نشانان به محل آتش سوزی در یک انبار رستوران در Gojan-dong ، Danwon-gu ، بیش از دو دقیقه کاهش یافت ، که باعث کاهش خسارات جانی و مالی شده و به طور قابل توجهی در آتش نشانی سریع نقش داشت.

شهردار آنسان یونگ هو سئوپ گفت: “برای پاسخ سریعتر به آتش سوزی ها یا موارد اضطراری که هر دقیقه بیداد می کنند ، آنسان اولین شهری در گیونگی است که سیستم اضطراری را برای وسایل نقلیه سیگنال دارای اولویت اجرا می کند. “” از همکاری فعال شما با موسسه حوزه قضایی متشکرم. “ما به طور فعال سیاست های ایمنی و امنیتی را دنبال خواهیم کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.