Anseong City، Anseonghyanggyo Punghwaru and Daeseongjeon Treasure Shipping Shipping

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] Anseong City اعلام کرد که دو ویژگی فرهنگی Anseonghyanggyo Punghwaru و Daeseongjeon به عنوان ارزشهای فرهنگی تعریف شده ملی (گنجینه ها) در تاریخ 28 دسامبر سال 2020 شناخته شدند.

Anseonghyanggyo در اواخر سلسله گوریئو ایجاد شد و پس از ترمیم آن در حدود سال 1630 اسکلت اصلی تا پایان سلسله چوسون زنده ماند و پس از چندین بار آبیاری شدید به شکل فعلی باقی ماند.

Anseonghyanggyo Punghwaru بین سالهای 1630 و 1660 بازسازی شد و یک دروازه برج فوقانی ، تحتانی و با ارتفاع متوسط ​​است که دارای 11 واحد در جلو و 1 واحد در کنار آن است. Anseonghyanggyo Punghwaru که دارای مقیاس 11 اتاق است ، یک Hyanggyo Munru مقیاس بزرگ است که هیچ پرونده ای در این کشور ندارد.

Anseonghyanggyo Daeseongjeon در طول جنگ Imjin تخریب شد و در اواسط قرن 17 بازسازی شد. این بنا شکل معماری ساختمان معبد سلسله Joseon را حفظ می کند و به عنوان یک ماده آکادمیک ارزشمند برای مطالعه تکنیک های معماری در اواسط سلسله Joseon ارزش دارد. قفسه های سقف تالار Daeseongjeon با استفاده از چوب های منحنی طبیعی ، عصر معماری Hyanggyo را در اوایل قرن 17 نشان می دهد.

شهردار بورا کیم ارزش فرهنگی ملی بیست و یکم را اعلام و ابراز احساسات کرد: “من نمی توانم خوشحالی خود را از این خبر که ارزش فرهنگی شهر ما به عنوان یک فرهنگ فرهنگی ملی تعیین شده است ، پنهان کنم ، جایی که شهروندان از ادامه عفونت تاج استفاده می کنند 19 “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *