Anseong City ، تمام تلاش ها برای بهبود اجرای بودجه در سال 2021 است

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] Anseong City اخیراً اعلام کرده است که با توجه به در نظر گرفتن این حقیقت که Anseong City در داده های عملکرد مالی ملی 2020 که توسط م .سسه تحقیقات نارا سلیم منتشر شده است ، در پایین ترین رتبه در میان شهرداری ها قرار دارد ، تمام تلاش خود را برای بهبود نرخ اجرای بودجه انجام خواهد داد.

این شهر توضیح داد که این شهر با ایجاد صندوق تثبیت مالی و بازسازی حدود 20 میلیارد KRW به بودجه برای هزینه هایی که اجرای آن دشوار است در سال 2020 برای اصلاح عدم تعادل در منابع مالی ، درآمد و استفاده بهینه از منابع در تلاش است تا عملکرد بودجه را بهبود بخشد.

اما ، تجزیه و تحلیل شد که ، با وجود این تلاش ها ، بودجه بازیابی فاجعه 80.3 میلیارد درآمد کسب شده منعکس کننده بودجه های 4 و 5 اضافی است که پس از سپتامبر به دلیل بارندگی های شدید در آگوست سال گذشته سازماندهی شده اند ، و دوره اجرای آن کوتاه و نرخ اجرای بودجه بود به ناچار کاهش می یابد.

برای بهبود سریع از باران های سنگین ، هزینه های ناخالص طراحی ابتدا در بودجه تکمیلی چهارم به عنوان کود ، سازماندهی شد و هزینه های نهایی پروژه منعکس کننده هزینه های ملی و استانی در بودجه پنجم تکمیلی گنجانده شد. تیم F (2 تیم و 6 عضو) برای انجام بیش از 80 درصد از 35 پروژه از 42 پروژه با کمتر از 100 میلیون برنده از 100 پروژه بهبود فاجعه تشکیل شده است.

این شهر تخمین می زند که نرخ اجرای بودجه برای بودجه حسابداری عمومی در سال 2020 4/76 درصد باشد ، اما نرخ اجرای بودجه 80.3 درصد است ، به استثنای بودجه اجتناب ناپذیر برای بازسازی سیل.

بعلاوه ، اگرچه انجام بودجه بازیافت سیل از سال گذشته کار آسانی نیست ، اما کار آسانی نیست ، اما در سال 2021 میانگین چنین دولت های محلی با بودجه های مشابه با همه روش های ممکن مانند افزایش ارزیابی تقسیم بندی بسیج شد امتیازات ، مدیریت فشرده 150 پروژه اول در بودجه و تهیه گزارش منظم در مورد اجرای مالی وی اعلام کرد که برای دستیابی به نتایج فوق از اجرا ، تمام تلاش خود را برای مدیریت بودجه انجام خواهد داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *