Anseong City ، خدمات قرنطینه Dream Start 2021 را راه اندازی می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] Anseong City Dream Start اعلام کرده است که 6 سرویس پشتیبانی قرنطینه به خانواده هایی که Dream Start را بین فوریه و دسامبر 2021 هدف قرار داده اند ارائه می دهد.

خدمات قرنطینه قرنطینه 2021 برای ایجاد رضایت از زندگی با ایجاد یک محیط زندگی بهتر برای خانواده های هدف Dream Start طراحی شده است که به دلیل ظهور قادر به زندگی در یک محیط تمیز و راحت نیستند. از سوسک و موش در خانه های خود به دلیل شرایط آسیب پذیر خانگی. این یک تجارت است.

به خانواده های مشمول حمایت از قرنطینه نسبت به نیازمندان به بهبود محیط زیست اولویت داده می شود و در هر جلسه 15 خانواده از طریق یک جلسه داخلی مورد خطاب قرار می گیرند تا بهبودهای حاصل از اجرای قرنطینه را منعکس کنند.

این سرویس قرنطینه راه اندازی رویایی با امضای توافق نامه تجاری با فرماندار جنوبی CESCO Gyeonggi انجام می شود و یکی از کارمندان فرماندار جنوب CESCO Gyeonggi گفت: “ما تمام تلاش خود را برای جلوگیری از قرنطینه انجام خواهیم داد تا اعضای خانواده جلسه داشته باشند شرایط خدمات نگهداری قرنطینه ، تا بتواند در یک محیط راحت زندگی کند. ”

سخنگوی Sung-si Dream Start گفت: “امیدوارم این امر از طریق پیشگیری از آفات پیشگیری از آفت قبل از زمستان به کسانی که به دلیل کرونا 19 بیشتر در خانه های خود می گذرانند کمک کند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *