Anseong City کمپین گواهینامه هدیه Onnuri را برای احیای بازارهای سنتی راه اندازی می کند

[ad_1]

تالار شهر آنسئونگ

[세계연합신문 이영호 기자] Anseong City کارکنان را برای خرید و استفاده از گواهینامه های هدیه Onnuri در تلاش برای احیای بازار سنتی ، که از کاهش احساسات مصرف کننده ناشی از کرونا 19 رنج می برد ، تشویق می کند.

از آنجا که رویداد خرید سنتی این شهر ، که قرار بود قبل از سال نو میلادی برگزار شود ، به دلیل گسترش 2.5 مرحله ای فاصله اجتماعی در کلان شهر لغو شده است ، گزینه جایگزین فروش گواهی های هدیه Onnuri است.

گواهی های هدیه Onnuri در فدراسیون تعاون کشاورزی Anseong ، Shinhyup ، Woori Bank ، Saemaul Bank ، Industrial Industrial ، Woori Bank و اداره پست با 10٪ تخفیف برای ماه فوریه به فروش می رسد. ، و Myeongdong مرکز خرید می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، و غیره

اتحادیه فروشندگان بازار سنتی آنسئونگ هنگام خرید محصولات 10 هزار بوی بد یا بیشتر برای بازدید از مشتری ، با پشتیبانی از شهر ، کوپن تخفیف برای پارکینگ های عمومی در نظر گرفته است.

از سوی دیگر ، شرکت کره برای توزیع غذا برای کشاورزی و شیلات اعلام کرد که هزینه آن 26،328،33 دلار است که با استفاده از بازار سنتی در طول سال جدید میلادی بدست می آید. این رقم در حدود 99،000 درآمد کمتر از 36،2660 بدست آمده است که هزینه لباس پوشیدن از طریق یک خرده فروش بزرگ است.

اگر از گواهی هدیه Onnuri استفاده می کنید که هنگام خرید نقدی با 10٪ تخفیف به فروش می رسد ، می توانید غذای تعطیلات سال نو را با قیمت کمتری تهیه کنید.

سخنگوی شهر آنسئونگ گفت: “ما تمام تلاش خود را می کنیم تا از ابتلا به COVID-19 در بازارهای سنتی از جمله اقدامات قرنطینه ای و بازرسی های فشرده جلوگیری کنیم ، بنابراین امیدواریم که بسیاری از شهروندان در استفاده از بازار سنتی به ما بپیوندند.” درآمد محدود به فروش است بیش از 1 میلیارد درآمد ، بنابراین لطفا مراقب باشید. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.