Asan City ، “بهترین واکسن برای کرونا 19 از قوانین قرنطینه خانواده پیروی می کند”

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] Asan City شروع به ترویج اقدامات قرنطینه ای کرده است که شهروندان می توانند از آنها در خانه محافظت کنند زیرا تعداد عفونت ها در میان خانواده های دارای کرونا 19 افزایش می یابد.

این شهرستان تأكید كرد: وقوع موارد تأیید شده به دلیل تماس نزدیك در خانواده باعث ایجاد عفونت های سریعی نه تنها در خانواده بلكه در دیگران نیز می شود ، بنابراین توجه لازم است.

اقدامات پیشگیرانه بین خانواده ها عبارتند از: ink نوشیدن بشقاب جداگانه در طول وعده های غذایی ▲ محدود کردن مکالمات در هنگام وعده های غذایی ▲ شستن دست ها حداقل به مدت 30 ثانیه ▲ محدود کردن رویدادهای ملاقات visits محدودیت بازدید از افراد خارجی مانند دوستان و اقوام distance محدودیت مسافت ▲ استفاده از ماسک هنگام مکالمه ▲ از بیرون رفتن بی مورد خودداری کنید ▲ هنگام خوردن غذا از صحبت کردن خودداری کنید when هنگام سرفه با آستین بپوشانید ▲ حداقل دو بار در روز تهویه کنید.

شهردار او سه هیون گفت: “برای جلوگیری از شیوع عفونت در میان خانواده هایی که در خانه با هم زندگی می کنند ، بسیار مهم است که شهروندان آماده باشند اقدامات احتیاطی پیشگیرانه را انجام دهند.” وی گفت: “امیدوارم با بیماری کنار بیایید و اگر علائمی دارید از ویروس کرونا ، لطفاً سریعاً به یک مرکز بهداشت عمومی مراجعه کنید. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *