Asan City بازرسی پیشگیرانه کرونا 19 را برای همه کارمندان شهرداری انجام می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] برای جلوگیری از گسترش جامعه کرونا 19 از طریق م institutionsسسات عمومی پیش از موعد و ارائه خدمات ایمن اداری به شهروندان ، آسان شهر به مدت دو روز در روزهای 28 و 29 بازرسی کامل از کرونا 19 را در حدود 2000 کارمند در تالار شهر آسان انجام می دهد.

مرکز رفاه اداری Eup-myeon و اداره میراث فرهنگی دارای مراکز بهداشتی خاص خود ، یک بخش گردشگری فرهنگی و یک بخش ارتقا sports ورزش واقع در مجموعه ورزشی ، بازرسی کلینیک ها در مجموعه ورزشی Yi Sun-Sin و سایر بخش ها آزمایش های تاج را انجام می دهند 19 در کابین جداگانه در پارکینگ پشت تالار شهر آسان.

در یک کابین جداگانه ، در پارکینگ پشت تالار شهر ، بازرسی از 900 کارمند در روز اول ، 600 نفر در روز دوم و در مجموع 1500 کارمند انجام می شود. برای حفظ فاصله اجتماعی و به حداقل رساندن موارد خالی به دلیل بازرسی ، ما یک بررسی متوالی در دو بخش توسط بخش انجام می دهیم و از یک کیت تشخیص سریع استفاده می کنیم که می تواند ظرف 30 دقیقه نتایج بازرسی را بدست آورد.

آزمایش PCR علاوه بر این برای کسانی که پاسخ مثبت به آزمایش سریع آنتی ژن دارند نیز انجام می شود. در صورت یافتن نتیجه مثبت تست PCR ، این شهر قصد دارد مطابق با راهنمای پاسخ تایید شده تالار شهر آسان پاسخ دهد.

شهردار اوه سه هیون گفت: “ما برای همه کارمندان پیش آزمون کرونا 19 برگزار خواهیم کرد تا نگرانی های شهروندان حاضر در خدمات عمومی را برطرف کنیم و یک محیط کار امن برای کارمندان فراهم کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *