Asan City 1.2 میلیارد KRW یارانه آموزش به مدارس حوزه قضایی ارائه کرده است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر آسان 1.2 میلیارد هزینه تحصیلات کسب شده تحت صلاحیت خود را به خدمات پشتیبانی آموزش و پرورش و پروژه های آموزش ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان تأمین خواهد کرد.

پروژه های مهم پشتیبانی عبارتند از: △ پشتیبانی از کارهای پس از مدرسه (مدارس پس از مدرسه در مناطق روستایی و شهری ، آموزش ایمنی دوچرخه ، پشتیبانی از مرکز هدایای آموزشی آسان) 600 میلیون پشتیبانی 300 میلیون KRW پیش بینی می شود که رفاه (فعالیت یک مدرسه آموزش ویژه ، عملکرد یک سیستم داوطلبانه مشاوره دانشجویی ، پشتیبانی یک مرحله ای از دانش آموزان عالی رتبه) 1.2 میلیارد KRW در سه زمینه را در اولویت قرار دهد.

پروژه پشتیبانی روستایی و شهری پروژه ای برای یارانه دادن به برنامه زبان چینی مربوط به آکادمی کنفوسیوس و هزینه های عملیاتی برنامه های هر مدرسه در 64 مدرسه ابتدایی و متوسطه و پروژه حمایت از تجربه خلاقیت باشگاه در دبیرستان و دبیرستان محیط کنکور را تغییر می دهند این یک پروژه برای حمایت از فعالیت های باشگاه مربوط به مشاغل دانش آموزان با توجه به غربالگری کارکنان پذیرش است).

برنامه یک بار حمایت عاطفی از دانش آموزان عالی رتبه طرحی است که به دانش آموزان عالی رتبه کمک می کند تا از طریق برنامه های تشخیصی و درمانی تهدیدهای روانشناختی و عاطفی مانند خشونت در مدرسه ، ترک تحصیل ، افسردگی و خودکشی ثبات عاطفی پیدا کنند.

علاوه بر این ، پروژه هایی متناسب با نیازهای آموزشی شامل برنامه های آموزشی برای رشد توانایی های مختلف ویژه و خلاقیت دانش آموزان مقاطع ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان گنجانده شد و این شهر قصد دارد با توجه به زمان هر پروژه ، به سرعت از هزینه های آموزش حمایت کند.

لی تاک لیم ، سرپرست وزارت آموزش و پرورش و جوانان گفت: “ما با گسترش حمایت از هزینه های آموزشی و ترویج سیاست های مختلف آموزشی برای ایجاد یک فضای آموزشی مطلوب که دانش آموزان در آن فعالیت می کنند ، به طور فعال به دنبال پرورش استعدادهای آینده در شهرستان آسان خواهیم بود. آنها می توانند رویاها و استعدادهای خود را کاملاً بیان کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *