Boeun-gun سرویس صدور گذرنامه آنلاین را راه اندازی می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Boeun-gun اعلام کرد که خدمات ارسال مجدد گذرنامه آنلاین در تاریخ 20 ام آغاز می شود.

به گفته ارتش ، موضوع موردی مجدداً برای گذرنامه الکترونیکی مشترک ، صرف نظر از آدرس ، درخواست درخواست صدور مجدد گذرنامه بصورت آنلاین ، تعیین آژانس بین دفاتر گذرنامه محلی (248) یا نمایندگی های دیپلماتیک خارجی (176) و تشکیل کارت شناسایی است. اگر شخصاً مراجعه کنید

در حال حاضر ، برای دریافت مجدد گذرنامه ، متقاضی باید برای ثبت نام و دریافت دو بار به پیشخوان دادخواست های مدنی مراجعه کند ، اما در صورت درخواست آنلاین ، فقط یک بار پس از دریافت گذرنامه باید از آن بازدید کند.

اجرای این سرویس فرصتی نه تنها در جهت بهبود آسایش غیرنظامیان ، بلکه در زمینه ایجاد خدمات غیر غیرنظامی در شرایط کرونا 19 فراهم آورد.

روش درخواست این است که با یک گواهی رسمی از دولت 24 وارد شوید ، یک عکس گذرنامه بارگذاری کنید و هزینه آن را پرداخت کنید.

اما اگر عکس ارسالی مطابق استاندارد نباشد یا همان عکس گذرنامه موجود باشد ، ممکن است درخواست صدور مجدد گذرنامه رد شود.

علاوه بر این ، اگر در گذشته شواهدی در مورد دریافت گذرنامه الکترونیکی وجود نداشته باشد ، برای افراد زیر سن 18 سال ، برای کسانی که هنوز خدمت سربازی خود را به پایان نرسانده اند (در مورد اهداف) ، درخواست ادامه می یابد ، زیرا غیرممکن است به دلیل استفاده مضاعف ، از دست دادن مکرر یا دلایل دیگر ، از طریق دولت 24 گذرنامه صادر کرد. اگر جواب نداد ، از ارائه مجدد گذرنامه آنلاین مستثنی است ، بنابراین برای درخواست باید شخصاً به میز شکایات مراجعه کنید.

برای تقویت حفاظت از اطلاعات شخصی ، ثبت شماره ثبت محلی (رقم معکوس) از گذرنامه مستثنی است.

یک مقام نظامی گفت: “ما تلاش خواهیم کرد تا با گسترش خدمات اداری غیر حضوری ، به راحتی از خدمات گذرنامه خدمات ملکی استفاده کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *