Bono 2-dong ، شهر Ansan ، بازآفرینی شهری ، پروژه پیشنهادی جدید ، پروژه تعمیر و نگهداری تعمیرات منازل

[ad_1]

تالار شهر انسان

[세계연합신문 이영호 기자] شهر انسان در تاریخ 4 اعلام کرد که در حال استخدام متقاضیان “پروژه نگهداری منازل بازآفرینی شهری” است که خانه های قدیمی تر از 20 سال را در منطقه پروژه معاملات جدید بازسازی شهری Bono 2-dong در سنگنوک هدف قرار می دهد.

پروژه پشتیبانی از نوسازی در خانه پروژه ای برای بهبود کیفیت زندگی و فراهم آوردن محیط زندگی راحت از طریق بهبود شرایط زندگی محلی با حفظ محیط زندگی به عنوان بخشی از پروژه بازسازی شهری Bono 2-dong است. به عنوان پروژه ای برای عرضه عمومی انتخاب شده است در سال 2019

این شهر برای کمک به تعمیر 100 خانه ، حداکثر 10 میلیون درآمد برای هر خانه ، بودجه کل 1 میلیارد نفر را سرمایه گذاری خواهد کرد و 10٪ یا بیشتر از یارانه باید توسط شهر پرداخت شود.

دوره درخواست از 2 تا 26 ماه بعد است و می توانید با مراجعه به مرکز پشتیبانی بازسازی شهری Bono 2-dong یا از طریق پست درخواست دهید.

پس از ارزیابی کمیسیون انتخاب پروژه های نوسازی خانه ها ، متشکل از کارشناسان بازآفرینی شهری و کارشناسان ساخت و ساز ، نامزدهای نهایی انتخاب می شوند و پروژه بازسازی خانه ها از ماه مه به طور جدی تبلیغ می شود.

یون هووا سئوپ ، شهردار آنسان گفت: “پروژه معامله جدید بازآفرینی شهری ، پروژه ای بسیار مورد توجه و رضایت است ، زیرا ساکنان می توانند به طور مستقیم بهبود محیط زندگی را تجربه کنند. من به ارتقا the تجارت ادامه خواهم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.