Boseong-gun ، به عنوان یک موسسه عالی برای استفاده از خدمات خرید عمومی در سال 2020 انتخاب شده است

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Boseong-gun در تاریخ 26th اعلام کرد که به عنوان “یک نهاد عالی برای استفاده از خدمات خرید عمومی در سال 2020” انتخاب شده توسط دفتر تدارکات عمومی انتخاب شده است.

ارائه دهندگان خدمات عمومی واجد شرایط از طریق ارزیابی کلی از میزان کارایی استفاده از خدمات تدارکات عمومی ، نرخ رشد درآمد تدارکات ، استفاده از بازار در کشور و مشارکت های آینده در پروژه های تدارکات عمومی در مقایسه با سال قبل در میان مردم انتخاب می شوند نهادها ، از جمله دولت های ملی.

Boseong-gun بخاطر بهبود شفافیت مدیریت دولتی از طریق افزایش کارایی استفاده از خدمات تدارکات عمومی و کارایی خدمات تدارکات عمومی با گسترش مداوم خرید محصولات و قراردادهای الکترونیکی از طریق دفتر تدارکات عمومی (بازار نارا) بسیار ستودنی است. .

چئول وو کیم ، رئیس Boseong-gun ، گفت: “ما برای جلوگیری از ضررهای غیر ضروری بودجه و بهبود شفافیت و یکپارچگی اداری ، به احیای خدمات تهیه عمومی ادامه خواهیم داد.” من فعالانه کار خواهم کرد. “

از سوی دیگر ، Boseong-gun در ارزیابی کلیت کلی که توسط کمیسیون حقوق ملی کره در سال 2020 برای فرهنگ شفاف و عادلانه خدمات عمومی انجام شده ، رتبه 2 را کسب کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *