Bucheon City بنیان رشد خود پایدار را از طریق بازسازی ایجاد می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] دفتر مسکن بوچون یک طرح اجرایی اساسی را تحت نظر “ایجاد یک فضای شهری امن و بوم سبز” در سال 2021 اعلام کرده است.

در سال 2021 ، دفتر مسکن سه هدف و 9 وظیفه اصلی را برای توسعه متوازن بین شهرهای جدید و قدیمی متمرکز خواهد کرد. امسال قصد داریم فرصت های خود را بر ایجاد یک محیط امن و راحت شهری و تحقق محیط زندگی مطلوب با پشتیبانی موثر از توسعه متعادل متمرکز کنیم.

امسال ، Bucheon City از طریق پروژه های نگهداری مانند بازسازی و بازسازی که سطح شهروندان را برآورده می کند ، حدود 20 مجتمع را پشتیبانی خواهد کرد. به عنوان یک نتیجه از تجزیه و تحلیل امکان سنجی ، این برنامه قصد دارد هدف را گسترش دهد ، در صورت لزوم تشخیص آن توسط سیاست یا حل و فصل شکایات مدنی. پس از راه اندازی شهر جدید در سال 2016 ، Bucheon City تیم AtoZ را برای ارائه انواع پشتیبانی های مردمی مانند مشاوره ، تجزیه و تحلیل امکان سنجی تجارت ، پشتیبانی از متخصصان ، سرمایه گذاران و شرکای تجاری ایجاد کرد.

مشاغل پارکینگ روستایی ، مانند آپارتمان ، مشکل پارک در شهر اصلی را برطرف می کند. پارکینگ روستایی ، به عنوان یک آپارتمان ، پروژه ای برای ساخت پارکینگ عمومی است ، همراه با یک پروژه کوچک برای نگهداری مسکن در یک منطقه پرجمعیت که تأمین پارکینگ عمومی در آن دشوار است. در سال جاری ، ساخت Alliance of the Three Gorges 3 ، که به عنوان یک هدف در سال گذشته تأیید شد ، در آوریل آغاز به کار می کند ، و پنج سایت تجاری جدید ، از جمله اتحاد اولیه فرودگاه ، تأیید می شود تا 380 پارکینگ اضافی فراهم کند . در همین حال ، اهداف این پروژه که تا سال 2020 تأمین شده است ، سه منطقه است ، از جمله مشارکت نوع Bucheon Yeowol LH ، و تعداد پارکینگ ها 230 مکان است.

پروژه بازآفرینی شهری پروژه نوآوری شهری است که ضمن احیای ظاهر موجود ، با احیای مناطق مسکونی قدیمی و کاهش شهرهای قدیمی ، رقابت شهری را بهبود می بخشد و اشتغال زایی می کند. از سال 2016 ، شهر بوچون با سرمایه گذاری در حدود 300 میلیارد دلار هزینه پروژه در شش منطقه از جمله منطقه نوآوری Hublex و Wonmi که از نظر اقتصادی پایه ریزی شده اند ، پروژه های بازآفرینی شهری را ترویج می کند. امسال ، یک طرح تفصیلی برای منطقه نوآوری Wonmi ایجاد شد که در ماه دسامبر به عنوان منطقه آزمایشی ملی انتخاب شد و برنامه آن تا سال 2025 ادامه دارد. علاوه بر این ، پروژه بازسازی جدید این شهر بدون هیچ مشکلی ارتقا می یابد تا منطقه Gogan با درخواست برای مسابقه می توان برای یک پروژه بازآفرینی شهری انتخاب کرد.

یک طرح جامع برای سازماندهی مجدد فضای اصلی در مرکز نیز در حال ایجاد است. همانطور که شورای شهر بوچون در دسامبر سال 2020 در مورد برنامه مدیریت املاک مشترک (تغییر) تصمیم گرفت ، انتظار می رود در ماه دسامبر قرارداد فروش زمین برای مجتمع صنعتی فرهنگ ویدئو Sangdong امضا کند. این طرح تهیه یک طرح جامع جامع برای ساماندهی فضای شهری ، از جمله گسترش زیرساخت های ضعیف شهری در مرکز اصلی شهر ، با استفاده از قیمت فروش حدود 1 تریلیون KRW یا بیشتر است.

طبق نقشه راه دولت برای کمک های اجتماعی در مسکن 2.0 ، شهر بوچون برای پروژه حمایت از مسکن کمک به افراد محروم درخواست کرده است و در حال ایجاد یک موسسه ویژه برای ترویج سیاست های مساعدت اجتماعی مسکن شخصی متمرکز بر کاربران مراقبت های اجتماعی برای مسکن و برای ایجاد یک سیستم برای ارائه مراقبت های اجتماعی برای مسکن. انتظار می رود مرکز مراقبت های اجتماعی که به این ترتیب نصب شده است خود را به عنوان نهادی معرفی کند که ثبات مسکن و بهبود استانداردهای مسکن را ارتقا می دهد ، مانند مشاوره مراقبت های اجتماعی ، تشخیص نقاط کور و پشتیبانی مسکن اضطراری متناسب با تقاضای روزافزون برای خدمات مختلف مراقبت های اجتماعی

در گذشته ، لازم بود که پس از بازبینی منظره در منطقه چشم انداز ، به عنوان یک روند بحث مضاعف ، برای مجوز ساختمان درخواست شود ، اما از این سال منظر و معماری ادغام و به طور مشترک بررسی می شود. انتظار می رود با ساده سازی مراحل صدور مجوز ، راحتی شهروندان بهبود یابد.

بعلاوه ، این طرح قصد دارد ایمنی سایت ساختمانی را در حین مراحل ساخت و ساز با الزامی ساختن مدیریت محلی ایمنی ساختمان که امسال راه اندازی می شود و همچنین بازرسی منظم ایمنی توسط سازمان های تخصصی ، تقویت کند.

ما از هزینه های تعمیر و نگهداری تأسیسات مشترک در ساختمانهای مسکونی قدیمی که از تاریخ بازرسی 15 سال یا بیشتر گذشته اند پشتیبانی می کنیم. قرار است در حدود 2 میلیارد هزینه تجاری به دست آمده برای تعمیر عایق رطوبتی بام ، نصب نظارت تصویری و زمین بازی سرمایه گذاری شود. علاوه بر این ، بازرسی و نگهداری منظم از ساختمان باعث افزایش چرخه عمر (عمر) ساختمان می شود و به اطمینان از زندگی ایمن و راحت کمک می کند.

هنگام ساخت کتابخانه Byeolbitmaru و کتابخانه سفارشات ، Bucheon City قصد دارد گواهی خانه غیر فعال را بدست آورد ، در حالی که با استفاده از یک روش عایق پیشرفته ، اتلاف انرژی را به حداقل می رساند. مرکز هنرها و مرکز تحقیق و توسعه همچنین با استفاده از انرژی های تجدید پذیر و تجدید پذیر و تجهیزات بسیار کارآمد به عنوان ساختمانهای عمومی سازگار با محیط زیست و با انرژی صفر ساخته می شوند.

سانگ هوی هان ، رئیس دفتر مسکن ، گفت: “امسال اقدامات قرنطینه ای سایت های ساختمانی که احتمالاً به کرونا 19 آلوده شوند را بیشتر تقویت خواهیم کرد و تمام تلاش خود را برای بازسازی جامعه و ایجاد بنیان خواهیم کرد. برای رشد خودپایدار شهر از طریق مجوزهای سریع و تأیید مطابق با روشهای یک مرحله ای. من هر کاری خواهم کرد “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *