Buk-gu در حال استخدام کاربران پروژه های سرمایه گذاری برای خدمات عمومی است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] اولسان بوک گو در تاریخ 5th اعلام کرد که 665 کاربر پروژه سرمایه گذاری خدمات عمومی را از 8 تا 16 استخدام می کند. پروژه سرمایه گذاری خدمات عمومی پروژه ای است برای احیای رفاه محلی با ارائه خدمات اجتماعی مناسب با ویژگی های محلی و نیازهای ساکنان.

خدمات واجد شرایط عبارتند از: service خدمات پشتیبانی رشد نوزاد ▲ خدمات پشتیبانی روانشناختی برای كودكان و جوانان service خدمات اشتراك عشق و 14 پروژه ، به استثنای برخی از خدمات ، برای خانوارهایی با درآمد متوسط ​​كمتر از 150٪ واجد شرایط هستند.

کاربران خدمات براساس استانداردهای درآمد و سن انتخاب می شوند و اهداف انتخاب شده می توانند از اول مارس در ارائه دهنده پروژه سرمایه گذاری خدمات عمومی خدمات دریافت کنند.

متقاضیانی که تمایل به درخواست دارند می توانند با مراجعه به مرکز اداری مراقبت های اجتماعی دارای صلاحیت از 8 تا 16 (به استثنای تعطیلات سال جدید قمری و تعطیلات رسمی) برای ثبت نام ساکنان محلی درخواست دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام و استفاده از این سرویس ، می توانید Gujeong News / Notice / Notifications را در وب سایت Buk-gu Office بررسی کرده و با مسئول پروژه سرمایه گذاری خدمات عمومی در مرکز مدیریت رفاه اجتماعی در هر دانگ یا مرکز تماس بگیرید. اداره رفاه اجتماعی Buk-gu از طریق تلفن

یک مقام بوک گو گفت: “ما در توسعه خدمات مختلف پیشگام خواهیم بود تا ساکنان بیشتری خدمات اجتماعی مختلف دریافت کنند و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *