Buyeo-gun ، تعمیر تاسیسات لوله کشی و فاضلاب در آماده سازی برای تعطیلات سال نو قمری

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Buyeo-gun قصد دارد بازرسی های اولیه و نگهداری از امکانات بهداشتی آب و بهداشت را انجام دهد تا یک منبع پایدار آب را برای آماده سازی برای افزایش مصرف آب در تعطیلات سال نو قمری فراهم کند و سیستم تامین آب اضطراری را تا 14 فوریه تمدید کند.

براساس شهرستان ، وقوع یخبندان در تأسیسات آبرسانی مانند خطوط لوله داخلی به دلیل امواج سرد در اوایل ژانویه افزایش یافته و سطح آب در حوضه زهکشی به دلیل افزایش مقدار نشت آب ناشی از انجماد کاهش یافته است. در حوضه زهکشی با تشخیص نشت و بازیابی اضطراری تثبیت می شود.

در آماده سازی برای افزایش مصرف آب در تعطیلات سال نو قمری ، این شهرستان ابتدا تا 5 فوریه یک متر برای مناطق زهکشی با سطح آب فرار بررسی و نگهداری می کند و نشت آب در شبکه های آب را بررسی و از بین می برد.

علاوه بر این ، این برنامه در نظر دارد تا یک سیستم بازیابی اضطراری را به عنوان یک تیم بازرسی و گروه اضطراری به مدت 24 ساعت تا آخرین روز سال جدید قمری کار کند و یک سیستم را برای نگهداری یک بطری آب و منبع تغذیه در شرایط اضطراری حفظ کند. .

یک مقام نظامی گفت: “ما به طور مداوم با ارسال نشت آب خود-رصد شده و مواد تبلیغاتی صرفه جویی در مصرف آب به کل کاربر آبرسانی ، مانع از سرما می شویم.” لطفا با تعمیر فوری با ما در صرفه جویی در مصرف آب همراه باشید. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *