Buyeo-gun ، جلسه سیاست متعادل منطقه ای برای تبلیغ معاملات جدید

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 22 ، Buyeo-gun از هان گیونگ گو ، افسر همکاری سیاسی ، در کمیته توازن ملی در جلسه توجیهی Seodong به دفتر منطقه در 22 ، دعوت کرد و یک بحث سیاست را برای پیشبرد یک معامله جدید منطقه ای متعادل با حضور رئیس بخش برگزار کرد ، از جمله رئیس پارک شهرستان Buyeo Jeong-hyun.

در این جلسه ، به منظور ترویج موفقیت آمیز دوره جدید منطقه ای متعادل برای گسترش دوره جدید کره به دولت های محلی ، هان کیونگ گو ، مسئول همکاری سیاسی کمیته ملی توسعه متعادل ، جهت دقیق دوره جدید متعادل منطقه ای دولت را توضیح داد و مناظر شهرستان بوئو را جمع آوری کرد.

بر این اساس ، شهرستان پروژه های عمده ای مانند طرح کلی New Deal از نوع Buyeo ، سیستم تامین آب چهار فصل برای باغ هوشمند باغ سازگار با محیط زیست Buyeo ، خوشه گردشگری زیست محیطی شفابخش در رودخانه Baekma ، سایت Songguk-ri را توضیح داد مرکز تحقیقات ماقبل تاریخ و آژانس ملی ترویج تاریخی. آسیای شرقی.

مسئول همکاری سیاسی هان کیونگ گو از کمیته توسعه متوازن ملی گفت: “هنگامی که پیش نویس را برای مسابقه New Deal انتخاب می کنیم ، ما در حال اجرای طرحی هستیم که شاخص توسعه متوازن را منعکس می کند و با توجه به درجه توسعه منطقه ای ، امتیازات اضافی می دهد. “ما قصد داریم فعالانه معاملات جدید ابتکاری و م openثر را فعال و پشتیبانی کنیم. “

مجدداً ، جئونگ هیون ، رئیس بخش بویهو گفت: “من امیدوارم که دولت مرکزی و منطقه از طریق بازبینی صادقانه و پذیرش جسورانه پروژه های New Deal از نوع Buyeo که خصوصیات و محیط Buyeo را در نظر می گیرد ، یک توافق جدید جدید منطقه ای ایجاد کنند. . ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مثالی از توازن منطقه ای New Deal ارائه دهیم و جوامع نیازمند را با کرونا 19 احیا کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *