Buyeo-gun ، یک رقابت برای فعال کردن گردشگری ورزشی برای سرگرمی در سال 2021 انتخاب شده است.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وی سرانجام برای پروژه ای انتخاب شد تا در سال 2021 در ارتقا of گردشگری ورزشی شرکت کند ، که Buyeo-gun توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی به چالش کشیده شد.

این مسابقه با هدف ترویج منطقه ای متخصص در گردشگری ورزشی تفریحی با انتخاب مناطقی با پیوند عالی بین ورزش های تفریحی و منابع گردشگری اطراف و پشتیبانی جامع از بودجه ، مشاوره ها ، روابط عمومی ، بازاریابی و موارد دیگر. برای تجاری سازی گردشگری برای تخصص های منطقه ای.

سه منطقه از جمله Buyeo-gun پس از اولین بررسی سند و دومین بازبینی در محل ، سرانجام انتخاب شدند و ارتش 160 میلیون میلیون درآمد کسب شده طی دو سال آینده را به دولت اعطا می کند.

از طریق این پروژه ، این شهرستان تنها كشور است كه از ورزشهای گردشگری در آسمان ، زمین و آب و با تمركز بر تجربه بالون هوایی استفاده شده توسط Buyeo لذت می برد. او قصد دارد با ارائه تفکیک گردشگری و ورزشهای اوقات فراغت ، تصویری از Buyeo را که می خواهید دوباره پیدا کنید ، بسازد.

یک مقام نظامی گفت ، “Buyeo-gun نه تنها از نظر منابع اساسی تاریخی و فرهنگی مانند مکان های میراث جهانی و اماکن مختلف تاریخی غنی است ، بلکه دارای فضای باز و فضای ساحلی گسترده ای است که به راحتی قابل مشاهده است ، بنابراین انواع گردشگران برنامه های ورزشی هوایی مانند بالون زدن با هوا ، قایق رانی و پاراگلایدر. “ما سعی خواهیم کرد با ایجاد یک پایگاه استراتژیک برای ورزش های اوقات فراغت و ایجاد زیرساخت های پایدار در آینده ، فرصتی برای جهش جدید در صنعت گردشگری ایجاد کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *