Buyeo-gun درخواست پرداخت به تعویق افتاده هزینه های بهبود محیط زیست را در سال 2021 می پذیرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Buyeo-gun اعلام کرده است که برنامه های مربوط به پرداخت تعویق هزینه بهبود محیط زیست را در سال 2021 تا اول فوریه پذیرفته است.

هزینه سالانه بهبود محیط زیست سیستمی است که از طریق پرداخت منظم هزینه بهبود محیط زیست در مارس و سپتامبر هر سال در ژانویه ، پرداخت سالانه را 10 درصد کاهش می دهد. دارندگان وسیله نقلیه قبلی) می توانند از طریق تلفن درخواست دهند یا به بخش محیط زیست دفتر شهرستان Bueo مراجعه کنند یا برای درخواست و پرداخت به Witax دسترسی پیدا کنند.

اگر مالکیت وسیله نقلیه پس از پرداخت به تعویق افتاده هزینه بهبود محیط زیست منتقل یا اسقاط شود یا از بین برود ، هزینه بهبود محیط زیست مربوط به دوره پس از تاریخ فروش یا اسقاط یا لغو ممکن است روزانه محاسبه و برگردانده شود.

یک مقام نظامی گفت: “سیستم بازنشستگی بهبود محیط زیست فرصتی برای پس انداز مالیات است که می تواند 10٪ کاهش یابد ، بنابراین از بسیاری از ساکنان خواسته می شود که برای پرداخت سالانه بهبود محیط زیست درخواست کنند.”

حتی اگر نمی توانید برای ماه ژانویه پرداخت معوق پرداخت کنید ، اگر بین 2 فوریه تا 31 مارس اقدام کنید (پرداخت معوق در مارس) ، می توانید حدود 5٪ تخفیف پرداخت کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *