Buyeo-gun مرکز کمک به دمانس در حال انجام برنامه توان بخشی شناختی برای بازدید از گاغو

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] مرکز مراقبت از زوال عقل مرکز بهداشتی Buyeo-gun “برنامه توان بخشی شناختی Kagaho-ho Vision” را اجرا می کند که به طور مستقیم از خانه سالمندان مبتلا به زوال عقل بازدید می کند تا تفاوت مراقبت و انزوای عاطفی بیماران مبتلا به زوال عقل را به حداقل برساند. به دلیل طولانی بودن تاج 19 و جلوگیری از بدتر شدن علائم

هدف این برنامه بیمار مبتلا به زوال عقل خفیف است که در مرکز مراقبت از بیماری دمانس ثبت شده است و یک برنامه توانبخشی شناختی حضوری برای اولین بار از سالمندان مبتلا به زوال عقل در مناطقی که دسترسی به مرکز کمک به زوال عقل دشوار است بازدید می کند و یک پناهگاه ، متشکل از پرستار ، کاردرمانگر و مددکار اجتماعی. این تیم با ارائه برنامه های مختلف از جمله آموزش شناختی ، کاردرمانی و هنر درمانی از طریق وسایل کمک آموزشی مختلف در کل 8 بار در هفته به جلوگیری از زوال عقل و بهبود حافظه و عملکردهای شناختی کمک می کند.

در آینده ، وقتی فاصله اجتماعی تاج 19 کاهش می یابد ، برنامه های پناهگاه برای گروه های کوچک مانند کلاس های پیشگیری از زوال عقل ، برنامه های توان بخشی شناختی و کلاس های خانوادگی در طول سال برگزار می شود.

گپ سو کیم ، رئیس مرکز بهداشت ، گفت: “ما با اجرای یک برنامه توانبخشی شناختی ، مطابق با قوانین پیشگیری از COVID-19 ، مانند شستن دست و ماسک ، شکاف در خدمات مراقبت از زوال عقل را کاهش خواهیم داد. فعالانه به دنبال حمایت هستیم حمایت عاطفی خانواده هایی که مدتهاست از حمایت از بیماران مبتلا به زوال عقل خسته شده اند. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *