Capitol افسران پلیس کشته شده ، تحقیقات ضد شورش FBI را یادداشت می کند جهان

[ad_1]

جفری روزن ، سرپرست دادستان کل کشور ، در تاریخ 8 آگوست گفت که وزارت دادگستری “از منابع برای تحقیق و پاسخگویی به آسیب دیدگان صرفه جویی نخواهد کرد.”

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، درگذشت 8 آگوست را به خانواده افسر پلیس تسلیت گفت: “ما به خانواده وی تسلیت و همدردی خود را ابراز می داریم و افراد درگیر پاسخگو خواهند بود. مسئولیت “.
پایتخت به مناسبت بزرگداشت افسران پلیس مقتول ، تحقیقات FBI در مورد شورش ها - عکس 1

کاپیتول پرچمی را به یاد افسر پلیس برایان سینیچ آویزان می کند که روز جمعه هنگام مأموریت برای محافظت از ساختمان پارلمان ایالات متحده در اثر جراحت کشته شد.

برعکس ، بعد از ظهر 8 اوت ، رئیس جمهور ترامپ در مورد این مسئله سکوت کرد.
سیکنیک پلیس و چهار نفر دیگر پس از اعتراض به حمایت از آقای ترامپ به کاپیتول هجوم بردند و بسیاری از املاک فدرال را تهدید کرد که نمایندگان و خبرنگاران را تهدید کرد و حتی وسایل را سرقت کرد. در دفتر نانسی پلوسی رایانه ای وجود دارد.

در یک عکس ، مردی هنوز پشت میز خانم پلوسی نشسته است. یکی از نمایندگان کنگره ویرجینیای غربی در میان بسیاری از افراد با اتهامات فدرال روبرو بود.

پایتخت کشته شدن افسران پلیس را به یاد می آورد ، تحقیقات FBI در مورد شورش ها - عکس 2

معترضین و پلیس در مقابل پایتخت درگیر شدند.

به گفته دادستان کل واشنگتن ، متهمان می توانند به اتهامات مختلفی از جمله دامن زدن به شورش ، آشوب و خیزش متهم شوند.
دادستان همچنین تأکید کرد که هیچ یک از مظنونانی که در حادثه 6 ژوئن ظاهر شدند ، از جمله یک همدست پلیس کاپیتول با معترضین یا شخص رئیس جمهور ترامپ ، که ادعا می کند طرفداران خود را تحریک کرده است ، تبرئه نشدند. برای او.
“ما به پایتخت منتقل خواهیم شد. اگر ضعیف باشیم ، هرگز آمریکا را پس نخواهیم گرفت. ما باید قدرت خود را نشان دهیم ، باید قوی باشیم. “پرزیدنت ترامپ از معترضین در پایتخت خواست.
پایتخت کشته شدن افسران پلیس را به یاد می آورد ، تحقیقات FBI در مورد شورش ها - عکس 3

معترضانی که در تاریخ 6 ژوئن پرچمهایی را در حمایت از رئیس جمهور ترامپ در سالن کاپیتول در دست داشتند.

برادر این زن ، کشته شده در شورش ، که آقای ترامپ را محکوم می کند ، باعث سردرگمی شد: “من شخصاً معتقدم که سخنان رئیس جمهور باعث شورشی شد که باعث کشته شدن چهار نفر در جمعیت شد. او دیشب بود و من معتقدم که این بار باید به متمم بیست و پنجم مراجعه کنیم “

افراد زیادی دستگیر شده اند. FBI به جستجوی مظنون ادامه می دهد. این نیرو از در به در اطراف کاپیتول درها را زد و خواستار فیلم های امنیتی شد و از ساکنان خواست علاوه بر آنچه در فیلم ها و عکس ها نشان داده شده ، شواهد را نیز ارائه دهند.

بسیاری از افراد درگیر این آزار و اذیت در شبکه های اجتماعی شناسایی شدند و مجبور شدند با عواقب جدی روبرو شوند: اخراج شدند. مردی که کارت بازرگانی داشت ، در هجوم مردم در پایتخت ظاهر شد و به سرعت توسط شرکت بازاریابی ای که در آن کار می کرد اخراج شد.
پایتخت کشته شدن افسران پلیس را به یاد می آورد ، تحقیقات FBI در مورد شورش ها - عکس 4

FBI تحقیقات را تشدید می کند ، حتی برای اطلاعات در مورد مظنونان درگیر پاداش می دهد.

FBI همچنین برای اطلاعات در مورد مظنونانی که بمب های لوله ای را در مقر دموکرات ها و جمهوری خواهان در 6 ژوئن نصب کرده اند ، پاداش حداکثر 50000 دلاری ارائه می دهد.

سناتور لیندسی گراهام گفت: “س forال این ایالت این است که چگونه این اتفاق می افتد.”

در همین حال ، نمایندگان مجلس خواستار تحقیق در مورد علت دو هزار نیروی پلیس کاپیتول و سایر نهادهای امنیتی برای این حادثه هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *