Changwon City با اهدای لوح سپاس از رئیس شرکت ال جی الکترونیکس ، دای هیون سانگ

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] هو سونگ مو ، شهردار Changwon با اهدا لوح سپاس از سونگ دا هیون ، رئیس ال جی الکترونیکس ، که در 22 صبح در 10 صبح در پذیرش تالار شهر به توسعه اقتصاد محلی کمک کرد.

پرزیدنت سونگ دا هیون در سال 2016 به عنوان رئیس واحد تجاری H&A (LG Electronics Changwon) منصوب شد و از آن زمان سایت تجاری لوازم خانگی LG Electronics مستقر در Changwon به عنوان یک پاسگاه با هدف بالاترین سطح بازار لوازم خانگی معرفی شد. کلاس و نقش بسیار خوبی را به عنوان یک نیروی محرکه برای توسعه اقتصادی منطقه ایفا می کند و در 26 نوامبر 2020 بازنشسته شد.

رئیس جمهور سونگ دا هیون ، که در سال 1983 به Geumseong پیوست ، 37 سال در صنعت لوازم خانگی فعالیت داشته و LG Electronics و صنعت لوازم خانگی کره را رهبری می کند. لوازم خانگی LG از سال بعد که Dae-Hyun Song به عنوان رئیس تجارت H&A در اواخر سال 2016 و در نیمه اول سال گذشته منصوب شد ، از نظر سود عملیاتی از Whirlpool ، بزرگترین شرکت لوازم خانگی جهان پیشی گرفت. صعود به شماره یک در جهان

تحت رهبری وی ، مشاغل لوازم خانگی ال جی الکترونیکس بازار جدیدی را برای لوازم بخار از قبیل مدل ، خشک کن و ماشین ظرفشویی ایجاد کرده و مفهوم لوازم خانگی جدید LG Object را که ترکیبی از لوازم خانگی و مبلمان بی سابقه و همچنین یک مارک لوازم خانگی داخلی است ، راه اندازی کرد. وسایلی که با فضا هماهنگ هستند. ما مجموعه ای از اقلام LG را به شما ارائه می دهیم و شیوه ابتکاری زندگی را ارائه می دهیم.

علاوه بر این ، با اعتقاد به این موضوع که رقابت تولیدی تأمین کنندگان ، رقابت کیفیت LG Electronics است ، ما از پشتیبانی دریغ نکرده ایم تا تأمین کنندگان بتوانند خطوط تولید را به طور خودکار انجام دهند و یک سیستم اطلاعاتی ایجاد کنند ، و مدتهاست که با ایجاد فرهنگ تجارت عادلانه با تأمین کنندگان. در شرایط فعلی ، با حمایت از فعالیت های مدیریت صحیح تأمین کنندگان ، در ایجاد ثبات شغل و ایجاد شغل در منطقه نقش داشته است.

شهردار Changwon هو سونگ مو گفت ، “کارخانه LG Electronics در Changwon یک شرکت پیشرو در Changwon است ، که از سال 1976 در ایجاد اشتغال و احیای مجدد اقتصاد محلی نقش اصلی را ایفا کرده است و همچنین رشد بیش از 200 شریک در منطقه ، “در زمان تصدی ریاست جمهوری ، دا-هیون سونگ ، ما صمیمانه از شما برای حمایت از اقتصاد محلی با مدیریت كامل ستاد چانگون ، علی رغم بحران کرونا 19 با چالشها و فن آوریهای بی پایان در مرزها ، متشکریم. من همیشه تو را حمایت خواهم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *