Changwon City “جنبش کیت ایمنی خودرو” را برای آمادگی در برابر حوادث جاده ای راه اندازی می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] شهر چانگون همچنین “کمپین کیت های ایمنی اتومبیل” را که سال گذشته در کشور اجرا شد ، آماده می کند تا در صورت بروز شرایط اضطراری مانند باران شدید و تصادفات جاده ای ، در برابر حوادث جاده ای آماده شود.

“حرکت کیت ایمنی خودرو” به معنای کمپین تجهیز وسایل نقلیه به وسایل اضطراری به منظور جلوگیری از حوادثی مانند آسیب دیدگی است که ممکن است به دلیل عدم توانایی باز کردن درب وسیله نقلیه در موارد اضطراری مانند باران شدید یا حوادث رانندگی رخ دهد. “کیت ایمنی خودرو” به حداقل تجهیزات خروج اضطراری مانند چکش شیشه جلو اتومبیل ، برش کمربند ایمنی و کپسول آتش نشانی اشاره دارد.

در نوامبر سال گذشته ، این شهر برای اولین بار در این کشور توافقنامه تجاری خود را با مقر اداره ایمنی حمل و نقل کره در گیونگ نام و دفتر منطقه ای موتور هیوندای برای گیونگنام امضا کرد و به طور فعال در حال تهیه کیت های ایمنی خودرو است.

این شهر کمپین های اجماع سازی را برای شهروندان انجام می دهد ، ستاد KTPA در گیونگنام مسئول آموزش در مورد نیاز و استفاده از کیت های ایمنی اضطراری و ارتقا legal قانونی در آینده است.

طبق گفته دفتر Kionnam اداره ایمنی حمل و نقل کره ، کیت های ایمنی همیشه در نزدیکترین مکان قرار می گیرند تا به راننده وسیله نقلیه برسند و در موارد اضطراری ، شیشه به راحتی می تواند شکسته و با برخورد به لبه پنجره کناری فرار کند. با چکش اضطراری

سونگ-یونگ لی ، رئیس بخش سیاست حمل و نقل ، گفت: “فرهنگ ایمنی جاده ها در زندگی روزمره از طریق کمپین ایجاد کیت های ایمنی وسایل نقلیه گسترش می یابد ، بنابراین ما اصرار داریم که کیت های ایمنی در دسترس رانندگان داشته باشید. از آن به عنوان تجهیزات با ارزش استفاده کنید. “وی بر اهمیت داشتن کیت ایمنی تأکید کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *