Changwon-si ، Ung-dong 2-dong ، Jinhae-gu ، بیش از 40،000 نفر را جابجا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Changwon City در تاریخ 4 اعلام کرد که جمعیت 2-دونگ Ungdong ، Jinjae-gu ، برای اولین بار در Jinhae-gu از 40000 نفر فراتر رفت.

این شهر میزبان یک رویداد مهمانی برای 40،000 نفر در Ungdong 2-dong بود ، که با حضور شهردار Changwon هئو Seong-mo ، لی شورای شهر Changwon لی چی وو و رئیس شورای شهر Hong Mi-ok برگزار شد.

خانواده لی یونگ یول ، 40000مین قهرمان انتقال به Ungdong 2-dong ، یک دسته گل از شهردار He Song-mu دریافت کردند.

با وجود کاهش سالانه جمعیت در Changwon ، قابل توجه است که به دلیل هجوم مداوم مردم از زمان افتتاح Changwon ، از 3225 در ژوئیه 2010 به 40،000 در 10 سال افزایش می یابد.

Woongdong 2-dong مرکز اقتصادی شمال شرقی آسیا است که در شرقی ترین قسمت Changwon واقع شده است که به منطقه آزاد اقتصادی بوسان-جینها ، بندر جدید و بوسان ، جودج و گیمه متصل است و شرایط را برای زیرساخت های زندگی مانند تجارت ایجاد می کند و شهر انتهایی بندر جدید. در همین حال ، در نتیجه ترویج سیاست هجوم جمعیت برای ساکنان طبقات مختلف (مهاجران متأهل ، کارگران خارجی و غیره) به شهرهای بندر جدید و مجتمع صنعتی ملی نوکسان ، جمعیت به 40000 نفر رسید.

عوامل رشد جمعیت تحت تأثیر موارد زیر است: – رشد مستمر جمعیت به دلیل ساخت آپارتمان در منطقه بندر جدید – مزیت جغرافیایی واقع در مرز سه شهر بزرگ مانند بوسان ، گیمه و چانگ وون مجتمع های صنعتی و سایر موارد.

اگرچه Ungdong 2-dong یک دهکده کشاورزی و ماهیگیری سنتی است ، اما از طریق ساخت بندر جدید ، یک پروژه ملی در مقیاس بزرگ و چهار بخش ساخت جاده برای حمل و نقل کالا ، شهرنشینی سریع حاصل شده است. به عنوان مرکز منطقه آزاد اقتصادی بوسان-جینها ، به سرعت به یک مجموعه مسکونی در پشت بندر جدید تبدیل شد و منطقه اداری شامل 63 کتاب و 515 کلاس بود.

منطقه بندر جدید Jinhae به عنوان مرکز یک شهر بندری در شمال شرقی آسیا در حال رشد است و در نتیجه ، هجوم و توسعه جمعیت برای بهبود شرایط شهری با تمرکز بر مناطق نزدیک به زیرساخت های آموزشی ، جاده ها ، ترافیک ، محیط زیست و زندگی ساکنان. مرکز خدمات کشوری 2 دونگ Ungdong در ژانویه 2018 در این سایت افتتاح شد و به طور فعالانه به تقاضای اداری روزافزون پاسخ می دهد.

شهردار Changwon هو سونگ مو گفت: “در حالی که Jinya-gu به هجوم مداوم جمعیت خود ادامه می دهد ، ما تمام تلاش خود را برای ایجاد یک شهر شنگ و شهروند پسند از Changwon با بهبود شرایط محلات شهری با اقدامات مختلف آماده سازی انجام خواهیم داد. برای راه اندازی شهر ویژه Changwon در سال 2022 گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *