Cheonan City ایجاد فرصت های شغلی امسال بیشتر به صنایع با فناوری پیشرفته و جوانان اختصاص داشت

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] شهر چئونان با احیای مجدد صنایع با فناوری پیشرفته در آینده ، مانند انقلاب صنعتی چهارم و ایجاد زیرساخت های کاری ، مشاغل شخصی متنوعی از جمله جوانان را ایجاد خواهد کرد.

این شهر در یک طرح جامع برای ایجاد شغل در سال 2021 گفت که 26000 شغل با کیفیت بالا ایجاد می کند تا با سرمایه گذاری 422.2 میلیارد درآمد کسب شده در سال جاری 67٪ از سطح اشتغال را به دست آورد.

سیاست این شهر افزایش اشتغال زایی از طریق احیای مجدد صنایع پیشرفته و حمایت از مشاغل و کمک به ایجاد بازار کار با ایجاد شغل برای جوانان و ایجاد بنیادی برای کارآفرینی است.

علاوه بر این ، یک استراتژی برای بهبود کیفیت مشاغل از طریق بهبود فضای بازار کار ، احیای اقتصاد اجتماعی و ایجاد مشاغل متناسب با افراد آسیب پذیر و ایجاد مشاغل خصوصی با جذب فعال مجتمع های صنعتی خصوصی و چهارمین شرکت های صنعتی و بهتر ایجاد کرده است. .

اول ، برای مشاغل جوانان که بیشتر تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند ، برنامه پشتیبانی کار شخصی SME های محلی ، پشتیبانی از راه اندازی یک استودیوی خلاق ، پروژه دیجیتال و صنعتی محلی برای حمایت از جوانان در صنعت در پاسخ به تاج 19 ، پشتیبانی برای تقویت رقابت شرکت های محلی و ایجاد مشاغل جوانان پروژه ها و پروژه های ایجاد بستری برای حمایت از مشاغل جوانان در حال انجام است.

ما در واکنش به تغییرات آینده در احیای صنایع پیشرفته و ایجاد زیرساخت های کاری پیشگام خواهیم شد. ساخت خوشه تحقیق و توسعه KTX ، از جمله منطقه ایستگاه Cheonan ، پروژه بازآفرینی شهری نمسان و بستر نوآوری نسل بعدی ، به ایجاد مشاغل محلی کمک قابل توجهی خواهد کرد.

مرکز جامع پشتیبانی شغلی Cheonan-si با هدف ساماندهی مشاغل گرا ، گسترش آموزش شغلی شخصی و توسعه و مدیریت یک پروژه پشتیبانی مشاغل حضوری به دلیل تکثیر کرونا 19 برای بهبود سطح اختلافات شغلی حل شده در جستجوی کار.

وی همچنین قصد دارد عملکردهای مرکز کار شهر چئونان را تقویت کند. این مرکز با گسترش کارکرد برنامه ریزی و تحقیق در زمینه سیاست های استخدامی ، تقویت تخصص و اثربخشی طراحی و اجرای سیاست های استخدامی و بهبود کیفیت خدمات استخدام ، به عنوان یک مرکز اصلی ایجاد اشتغال در چئونان عمل خواهد کرد.

حمایت از بهبود فضای بازار کار و ثبات حاکمیت SME نیز گسترش خواهد یافت. او به دنبال احیای مجدد همکاری مدیریت کار ، همکاری منطقه ای مدیریت کار و همکاری سیاسی است و یک پروژه حمایت از مراقبت از کودکان را برای گسترش فرهنگ تعادل زندگی کار و زندگی و مرکز حمایت از مادران در چئونان اجرا می کند. برای حمایت از حاکمیت SME ها و صاحبان مشاغل کوچک ، تضمین های ویژه برای صاحبان مشاغل کوچک ، پروژه های پشتیبانی نرخ بهره برای SME ها ، پشتیبانی فنی SME ها و پشتیبانی از تحقیق و توسعه تمدید خواهد شد.

مرکز حمایت از اقتصاد اجتماعی که در ژانویه سال جاری افتتاح شد ، قصد دارد با حمایت از سازمانهای اقتصاد اجتماعی ، ترویج ایجاد اشتغال و احیای مجدد جوامع محلی و احیای مجدد اقتصاد اجتماعی ، مشاغل جدیدی ایجاد کند.

همچنین به دنبال ایجاد شغل برای اقشار آسیب پذیر است. یک برنامه خدمات اجتماعی از نوع Cheonan ، یک برنامه کار اجتماعی ، یک برنامه کار سالمندان ، یک برنامه کار برای معلولان و یک برنامه کاری برای زنان با تعطیلات شغلی وجود دارد.

این طرح برای کمک به ایجاد مشاغل خصوصی ، جذب فعالانه شرکتهای عالی داخلی و خارجی و حمایت از ایجاد مجتمع های صنعتی خصوصی مانند مجتمع صنعتی عمومی Seonggeo و مجتمع صنعتی Pungse 2 برای احیای اقتصاد محلی است.

سانگ دون ، شهردار پارک Cheonan گفت: “محافظت از مشاغل شهروندان در برابر بحران کرونا 19 با ایجاد زیرساخت های کاری ، مانند احیای مجدد صنایع پیشرفته در واکنش به تغییرات آینده ، ایجاد مجتمع های صنعتی و جذب شرکت های عالی و تأمین مشاغل شخصی متناسب با به توانایی ها و نگرش های آنها نسبت به شهروندان ، از جمله افراد محروم. وی گفت: “ما برای این کار همه تلاش خود را انجام خواهیم داد” و “با به حداکثر رساندن اشتغال زایی ثبات زندگی و کیفیت زندگی شهروندان را بهبود خواهیم بخشید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *