“Cheongju Arirang” در یوتیوب

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] گروه هنری Cheongju City “شب نامه ای از دهکده Jeongam” را از ساعت 14:00 تا 11:00 صبح شب سال نو از کانال YouTube Cheongju City Troupe Art ارسال می کند.

درام موسیقی “نامه هایی از جئونگامچون” به عنوان یک اجرای ویژه که در یک بیست و پنجمین سالگرد افتتاح مرکز هنری Cheongju در نوامبر گذشته توسط یک گروه هنری شهرداری اجرا شد ، محبوبیت زیادی پیدا کرد.

در برابر پس زمینه Cheongju Arirang ، کهن الگوی فرهنگی Cheongju ، از مطالبی تشکیل شده است که شاید برای شهروندان Cheongju جذابیت بیشتری داشته باشد.

برای بهبود عملکرد ، تعداد زیادی از مردم شرکت کردند ، از جمله گروه های هنری Cheongju استانی ، 4 گروه هنری ژانر و هنرمندان محلی.

روستای جئونگام که به پس زمینه تبدیل شد ، محلی بود که مردم چونگ بوک برای جابجایی از امپریالیسم ژاپن در سال 1938 به چین جمع شدند.

این داستانی در مورد تاریخ قدیمی Cheongju است که تاریخی پر تلاطم دارد و “Cheongju Arirang” گرانبهای ما که تا امروز ادامه دارد.

یک مقام شهرستانی گفت: “امیدوارم زمان مناسبی برای تماشای نمایش با والدینم به طور جداگانه در شب سال نو و به اشتراک گذاشتن دلتنگی برای گذشته و تاریخ نمایش از طریق تماس باشد.”

برای ویدیو ، “YouTube Jeonju City Hall” یا “Jeonju City Hall” را در YouTube در طول دوره جستجو کنید و آن را در کانال مناسب تماشا کنید.

اجراهای بعدی گروه هنری استانی چونگجو گروه رقص در 24 فوریه ، گروه کر در 4 مارس ، ارکستر سمفونیک در 11 مارس و ارکستر سنتی کره در هجدهم خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.