Cheongju City ، Park Kids تجهیزات ایمن تری را بازی می کنند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] شهر چونگجو پروژه های مختلفی را از جمله بازرسی ایمنی از وسایل بازی کودکان و تمیز کردن شن و ماسه ارائه می دهد تا والدین و کودکان با خیال راحت از امکانات تفریحی در پارک استفاده کنند.

با استفاده از کرونا 19 ، فعالیت های کودکان در فضای باز محدود است و آنها قصد دارند مدیریت ویژه و دقیق را ارتقا دهند تا بتوانند با خیال راحت از پارک روبروی خانه من و بدون رفتن زیاد استفاده کنند.

به منظور حفظ عملکرد و ایمنی وسایل بازی کودکان مطابق با قانون مدیریت ایمنی وسایل کودکان ، بازرسی از ایمنی وسایل بازی کودکان حداقل ماهی یکبار اجباری است.

بازرسی های ایمنی حداقل از ماه ژانویه تا دسامبر هر ماه یکبار برای امکانات مختلف بازی کودکان مانند زمین های بازی تعاونی ، تاب و سرسره نصب شده در 179 پارک کودک و پارک محله انجام می شود.

مواردی که باید بررسی شوند به این موضوع توجه دارند که آیا شکافی وجود دارد که بتواند توسط قسمت بدنه گرفته شود ، آیا به زمین بازی آسیب وارد شده و یا پیچ و مهره های آزاد است.

با توجه به نتایج بازرسی ، مشکلات جزئی بلافاصله پس از اقدامات در محل برطرف می شود و اگر در نظر گرفته شود که خطر آسیب رساندن به کودکان وجود دارد ، استفاده از آن ممنوع است و در طی یک ماه بررسی ایمنی در یک م inspectionسسه بازرسی ایمنی انجام می شود.

علاوه بر این ، از ماه مارس ، سه پروژه تمیز کردن شن و ماسه در 74 مکان تفریحی شن و ماسه اجرا می شود.

پس از از بین بردن مواد خارجی مانند آوار و شیشه مخلوط در شن و ماسه ، ابتدا استریل شده و ماسه معکوس می شود تا نفوذپذیری هوا افزایش یابد و تخمهای انگل با استفاده از تجهیزات بخار با درجه حرارت بالا عقیم شده و عقیم می شوند و در نهایت ، ضد عفونی دوم کامل است

بعد از کار ما قصد داریم آزمایشاتی را برای انگلها در موسسات تخصصی انجام دهیم.

به طور جداگانه ، هر جمعه به عنوان روز قرنطینه ویژه ای تعیین می شود و تجهیزات نیز برای آماده سازی کرونا 19 قرنطینه می شوند.

علاوه بر این ، جایگزینی کف الاستیک برای امکانات تفریحی تشویق خواهد شد.

کفپوش الاستیک در پارک کودکان Jungam در Uam-dong ، Cheongwon-gu ، مکانی بود که کودکان روی کف الاستیک پاره شده پا می زدند و از کشش کف الاستیک پایین می آمدند.

یک مقام شهری گفت: من امسال تمام تلاش خود را برای ایجاد زمین بازی امن انجام خواهم داد تا کودکانی که از کرونا 19 خسته شده اند بدون آسیب دیدن در محیطی امن آزادانه بازی کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *