Cheongju City در سال 2021 مشترکین جدید پروژه پشتیبانی دارایی را جذب می کند.

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] چونگجو سیتی از اول تا هجدهم ماه آینده مشترکین جدیدی را برای پروژه پشتیبانی دارایی جذب می کند.

پروژه حمایت از دارایی شامل Hope Raising I، Hope Raising II، Youth Hope Raising، Tomorrow Raising Passbook و Youth Savings Account.

این پروژه به جوانان کم درآمد کمک می کند تا با کاهش هزینه های مصرفی خود را پس انداز کنند و دولت با درصد معینی پس انداز از آنها حمایت می کند تا به خودکفایی آنها کمک کند.

امید به افزایش کتابچه I برای خانوارهایی است که از مزایای معیشتی و پزشکی برخوردار می شوند و اگر مشترک خود ماهیانه 5000000 تا 1000000 درآمد کسب کند ، به طور متوسط ​​353000 درآمد ماهانه ، حداکثر 640،000 درآمد طبق یک نسبت خاص متناسب با درآمد خانوار یارانه دولت 6000 درآمد کسب شده جمع می شود و پس از سه سال نگهداری اشتراک پس از دریافت سفر پشتیبانی می شود.

تصویب امید افزایش کتاب II مربوط به خانوارهای شاغل است که از مزایای مسکن و آموزشی برخوردار می شوند و یک کلاس از سطح بعدی است و اگر مشترک 1000000 درآمد ماهانه را پس انداز کند ، 100000 وون اضافی به یارانه دولت اضافه می شود و دریافت می کند 7.2 میلیون درآمد در سررسید سه سال. من میتوانم.

کتاب برای افزایش امید جوانان برای جوانان 15 تا 39 ساله است که درآمد کسب کرده اند و کمتر از 30٪ از درآمد متوسط ​​را کسب کرده اند ، به طور متوسط ​​327،000 درآمد ماهانه ، حداکثر 523،000 ، بسته به درصد مشخصی از درآمد آنها یارانه های دولت برنده جمع می شود و پس از سه سال از اشتراک در هنگام دریافت سفر حفظ می شود.

کتاب بانکی بانک فردا برای مشارکت کنندگان خودکفا در مشاغل است و اگر شخصی ماهیانه 50،000 تا 100،000 پس انداز کند ، یارانه های دولت 1: 1 را یکسان و جمع می کند و فروش اضافی را از تجارت خودکفا جمع می کند ، که این امر امکان تشکیل دارایی ها را فراهم می کند.

حساب پس انداز جوانان پس انداز برای خانوارهایی که از 15 تا 39 سال با درآمد کسب شده و 50٪ یا کمتر از درآمد متوسط ​​در بین افراد طبقه دوم ، از مزایای مسکن و تحصیل برخوردار می شوند ، واجد شرایط است. پس از انباشت اضافی و حفظ عضویت به مدت 3 سال ، در صورت تحقق برخی شرایط (ادامه اشتغال به مدت 3 سال ، کسب گواهینامه ملی ، پایان تحصیلات و غیره) ، می توانید 14.4 میلیون درآمد کسب کنید.

از یارانه های دولتی برای خرید و اجاره مسکن ، آموزش عالی و آموزش فنی برای کودکان ، بودجه راه اندازی و راه اندازی مشاغل و سایر اهداف لازم برای استقلال و خودکفایی و همچنین مبلغ پشتیبانی در مدت 6 ماه استفاده می شود. مناسب بودن می توانید مبلغ کامل را دریافت کنید.

علاوه بر این ، پروژه حمایت از دارایی 10 بار در سال برای یک کتابچه برای افزایش امید من و یک کتابچه برای فردا و یک کتاب برای افزایش امید برای جوانان در سال 2021 و 4 بار در سال برای یک کتابچه برای افزایش امید II و پس انداز جوانان حساب.

اگر می خواهید عضو شوید ، می توانید برای دوره Hope Book I و II ، یک کتاب امید جوانان و یک حساب پس انداز جوانان در مرکز رفاه اداری Eup ، Myeon و Dong اقدام کنید.

برای سوالات دقیق می توانید در مرکز اداری و اجتماعی خانه خود یا در مرکز تماس وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی سال کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *