Cheongju-si ، خدمات وام متقابل در کتابخانه فعالیت های خود را به شدت گسترش می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Cheongju-si خدمات قرض گرفتن را که توسط Cheongju City اداره می شود ، به طور قابل توجهی گسترش می دهد و مدیریت می کند تا راحتی استفاده از کتابخانه را افزایش دهد و زندگی را برای شما راحت تر بخواند.

سرویس وام متقابل Cheongju-si که از سال 2018 شروع به کار کرده است ، در صورتی که کتابخانه ای که عمدتا استفاده می کنید فاقد مواد مورد نظر شما برای استفاده از مواد 20 کتابخانه عمومی (13 کتابخانه عمومی ، 4 کوچک و 3 کتابخانه هوشمند) در منطقه است. . امکان برگرداندن کتاب از کتابخانه های دیگر وجود دارد.

سرویس اجاره متقابل Cheongju-si باعث می شود دردسر ناشی از بازگشت مستقیم کتاب های گرفته شده از کتابخانه های جداگانه به هر کتابخانه کاهش یابد و این سرویسی است که با استقبال گسترده شهروندان روبرو می شود ، زیرا به راحتی می توان از کتاب های کتابخانه های دورافتاده استفاده کرد.

به طور خاص ، امسال ، برای شهروندانی که نمی توانند از کتابخانه در چارچوب کرونا 19 که در حال انجام است بازدید کنند ، ▲ تعداد کوپن ها را از 2 به 5 کتاب افزایش می دهیم و and زمان تحویل را از 3 روز به حداقل 0 می رسانیم روزها.

این به شما امکان می دهد به راحتی و به سرعت از کتابهای مختلف در کتابخانه های هر منطقه در Cheongju استفاده کنید.

یک مقام شهری گفت: ما می خواهیم فضای راحت تری برای مطالعه برای شهروندانی که از جسم و روان کرونا 19 خسته شده اند ایجاد کنیم تا بتوانند اوقات فراغت خود را با کتاب بگذرانند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.